Жінка з перцем• 1 час назад
Ринок Троєщина
Дівчата, маю велику проблему через великий розмір одягу. Потрібно одягтися бюджетно й я згадала про цей ринок. Чи працює він? Чи варто їхати?
І може в кого схожа проблема може підказати, де купити одяг?
В інтернеті замовляла, розміри є, але не завжди гарно сідає((( хочу так щоб побачити
Дую на вітер• 1 час назад
Работает - недавно тема была.
По одежде не подскажу.
И да, иногда в ТЦ цены ниже, чем на рынке
По одежде не подскажу.
Бегущаяпо• 1 час назад
Ринок працює, а вибір то вже за смаками, по рощмірам також не підкажу, але на 54 я там брала і костюми і сукні. Єдине, що джинси там не раджу, їх вистачаж на 6 раз одіть, а ддинси з магазину носяться роками.
Вцілому для різноманіття поїдьте, подивіться.
Жінка з перцем
• 1 час назад
Ответ дляДую на вітер
Работает - недавно тема была.
По одежде не подскажу.
Дякую
Жінка з перцем
• 59 минут назад
Ответ дляБегущаяпо
Дякую за пораду
Царевна в уггах• 58 минут назад
В планах було його знести, і збудувати величезний черговий ТЦ.
Пустий Блокбастер нічому не навчив.Завадила війна,бо вже б почали.
Болтушка Му• 56 минут назад
Автор, он работает
Но цены там выше, чем в тц.
Я туда езжу регулярно за тем ассортиментом, который в тц не найти.
Про большие размеры не подскажу - не моя тема, но думаю, что есть
Но цены там выше, чем в тц.
Болтушка Му• 55 минут назад
Ответ дляБегущаяпо
Джинсы там разные.
Я беру своим мужикам на флисе и облегченные- хорошо носятся.
Это при том, что муж между ногами протирает все.
Жінка з перцем
• 54 минуты назад
Ответ дляБолтушка Му
Автор, он работает
Но цены там выше, чем в тц.
Дякую за відповідь!
Жінка з перцем
• 42 минуты назад
Ответ дляPrervana
Если размер больше чем 56, то найдете там только закатывание глаз и ’на кого майка нужна? На вас? На вас нет’
Ну или турецкие вещи образца 2000 года, в стразах. Туники всякие, сарафаны трехслойные
Так, розмір саме 56-58((( потрібно сукню купити, думала може там вибір якийсь
ПрипоРошенная• 40 минут назад
На Позняках на вул. Ахматової бачила офлайн магазин Пишна краса. Асортимент-ціни не знаю, я там не була. Пошукайте може в них сайт є щоб розуміти варто вам туди з´їздити щось поміряти чи ні.
Жінка з перцем
• 35 минут назад
Ответ дляПрипоРошенная
Дякую за пораду!
Галябалована• 24 минуты назад
Автор, біля виходу з м Позняки, як до біли виходити, є магазин пишна краса. Не була в ньому, але бачила що є.
Жінка з перцем
• 3 минуты назад
Ответ дляPrervana
Бабских халатов из 2000х выбор там будет на эти размеры( в стразиках
Тобто нормального нічого не знайти чи ціни високі?
Ластовиння• только что
Ответ дляЦаревна в уггах
Блокбастер побудували в такому місці, що незручно добиратись, якщо не на машині. Це треба цілий день вбити - поки доїдеш туди, поки обійдеш хоча б те, що треба, то дуже втомишся, а ще ж назад їхати((. Живу на Троєщині, але ні разу там не була)) Якби він був на житловому масиві чи десь, де офісів і іншого багато, то там людей було б валом.
По вихідним і в період знижок там багато машин стоїть.
Дую на вітер• только что
Ответ дляЖінка з перцем
Дякую за пораду!
Это сеть. Во всяком случае раньше была. Посмотрите на карте, может эта точка есть к Вам поближе