П´яна вишня• вчера в 16:11
Кто живет заграницей вам вопрос про учебу
Кто живет заграницей 35+, вы получаете образования или собираетесь куда-то поступать? Мне 38 почти, хочу пойти учится, хотя вышла замуж и муж всем обеспечивает. 3 года в новой стране, учила только язык, и сейчас понимаю что готова уже поступать и учится профильно.
Трактор Віка• вчера в 17:23
Ответ дляПросто звязда
Іноді з двома дипломами варто пошукати( думаю мало би вдатися враховуючи освіти )))) відповіді співрозмовника ,щоб не підтвердити ще раз свою тупість
Дуже складно опуститися до вашого рівня, де ви принижуєте тих, хто підтвердив свою спеціалізацію за кордоном.
Просто звязда• вчера в 17:26
Ответ дляТрактор Віка
Видихайте шановна
В мене підтверджений медичний диплом а не хз що , тому то і не приходить до голови писати таку діч яку написала власниця двох дипломів
Як власне і не прийшло до голови принижувати фармацевта з Чехії - але куди там вам знати про зусилля інших і щось про освіту та виховання
Паулина 24• вчера в 17:38
Ответ дляПросто звязда
Не знаю чи класичне навчання , але так отримую нову медичну спеціалізацію в резидентурі після нострифікації диплому
Мені 43 роки . Півтора роки щ 5 років резидентури позаду
Вы врач, в какой стране.
Молчунья• вчера в 17:42
Ответ дляТрактор Віка
В курсі
Норстрифікуіала диплом перший рік тому, другий чекаю зараз поштою, прийшло підтвердження нострифіуаціі.
Це так, щоб ви розуміли, що ви недалека від того, що для інших це є нормою і реальністю
Это не нострификация, а обычная оценка
Молчунья• вчера в 17:43
Ответ дляПросто звязда
І більшість освіт у Польщі «нострифікували «через наву - тупо бумажка шо той укр диплом чогось вартий
Тепер спробуйте то саме провернути в США
И в большинстве других стран - совсем другая процедура
Трактор Віка• вчера в 17:44
Ответ дляМолчунья
Это не нострификация, а обычная оценка
Ні, це нострифікації.
До нострифікації ще йде протокол, в якому вказана вся інформація, мої компетенції і підтверджена можливість працювати по своїй спеціальності.
Молчунья• вчера в 17:44
Ответ дляМетровий сантиметр
Тогда могу посоветовать для начала бухгалтерские курсы на русском. Хорошо основу дают. Если хотите, кину ссылку, надеюсь никто не пожалуется ))
А можете и мне ссылку дать)
Заместитель Анонима• вчера в 17:49
Ответ дляПросто звязда
Звісно , резидентура 5ти річна це не з нуля
Ви писали що диплом такоє , головне досвід і тд
Так от - у невеликої кількості спеціальностей вистачає мови і досвіду
Не з нуля, навчання на лікаря з нуля займає 10-12 років
Olenka_bum• вчера в 17:50
Ответ дляМетровий сантиметр
Да. Конечно.
Можете в ЛС
Просто звязда• вчера в 17:51
Ответ дляЗаместитель Анонима
Є країни де спеціалізація необовʼязкова
Молчунья• вчера в 17:57
Ответ дляТрактор Віка
Ні, це нострифікації.
То есть вы сдавали экзамены в университете?
Сколько лет вы учили польский?
Не все ж выехали в Польшу и не все выехали 4 года назад
Есть языки намного сложнее польского и быстро их выучить невозможно и плюс сдать экзамены, особенно если это не один экзамен, а 10, назначенных университетом
Поэтому не нужно рассказывать, что все, кто хотели, это сделали и что это так просто и легко
Обесценивать других - вот это легко и просто, да
Сколько лет вы учили польский?
Просто звязда• вчера в 17:59
Ответ дляМолчунья
Сколько лет вы учили польский?
Цікаво що така освічена панянка - а так погано зі сприйняттям світу і оцінкою зусиль інших
миссАрфография• вчера в 18:15
Може й буду, маю вирішити до кінця року. Мені 44 буде восени. Але я б щиро хотіла цю роботу. Питання тільки в країні, чи хотіла б я її
175см55кг19лет (она)• вчера в 18:40
Ответ дляП´яна вишня
Я хочу полностью поменять сферу деятельности, мой диплом тут никому не нужен )
Так действуйте. Раз готовы и есть желание, то какая разница что делают другие? Учёба это всегда интересно. Новые люди, новые знания, новые интересы
Трактор Віка• вчера в 18:46
Ответ дляМолчунья
Сколько лет вы учили польский?
В мене сертифікат польської с1, без цього сертифікату я б не змогла а ні працювати, а ні здавати екзамен.
Ну потрібно було б здавати 10, здавала б 10.
Просто звязда• вчера в 20:33
Ответ дляТрактор Віка
Неймовірно . Лікарям вистачає b1 , а тут прямо с1
Трактор Віка• вчера в 21:07
Ответ дляПросто звязда
Яким лікарям вистачає В1?
В мене подруга акушер-гінеколог , до роботи допустили лише з сертифікатом С1.
Молчунья• вчера в 22:10
Ответ дляТрактор Віка
Так сколько лет вы учили до С1?
Рятівник Малібу• вчера в 23:32
Ответ дляТрактор Віка
Так це типу курс річний чи дворічний
Таке….
Що таке? Абы ляпнуть
Рятівник Малібу• вчера в 23:36
Ответ дляЗаместитель Анонима
А як ви без мови вчитися зібралися?
Вы уже даже меня достали. Автор написала, что знает достаточно для учебы.
Просто звязда• сегодня в 01:16
Ответ дляТрактор Віка
Яким лікарям вистачає В1?
Ваша подруга акушер гінеколог в своїх мріях
- ви вже про неї писали - без польскої резидентури їй здається що вона акушер гінеколог згідно польского права
І згідно чинного законодавства лікар має здати на b1- так що не фантазуйте