Федорино Горе• вчера в 01:33

Дитина 11 років мене не сприймає як маму

Дочка не сприймає мої зауваження про гаджети, про те що треба спати лягати раніше, більше гуляти на свіжому повітрі. В 1 год. ночі на мої крики, що треба спати вона протестує, що в неї канікули. В табір теж не хоче, бо в неї канікули, і вона має бути вільна. Позиція проста: не хочу і не буду. Боляче усвідомлювати, що на старості у мене не буде з нею тих відносин, про які я мріяла. Вона мене не поважає і не сприймає, а виходу з цього я не бачу. Сумно і боляче.
Файна дівка• вчера в 16:31
Ответ дляВапщета
Школа зобовʼязує використання інстаграму та ігор? Вперше чую таке
То вчіться читати, бо це додумали ви, а не написала я. Вас ’чи’ не смутило? І так, в школі у моєї дитини обов´язковий телеграм, бо всі чати та інформація там. І, до вашого відома, абсолютно всі меседжери мають вікові обмеження. І що з того, що немає інстаграму чи тіктоку? Достатньо, щоб хтось надіслав посилання на рілс чи тікток і можна дивитись через будь-який беседжер необмежено. Тому в моєї дитини є обмеження по часу і на них

Дуболом• вчера в 20:08
Батьківський контроль на телефон.
Прибираю щодня• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Тому що він дорослий. А вона дитина.
Просто докопаться до ребёнка проще, чем до мужа )

Но дочь смотрит на отца и не понимает, почему он не бережёт здоровье и сидит в гаджетах, а ей нельзя. Она думает, что ей врут.
Задолбулька• 27 минут назад
все нормально у вас с ребенком, это подросток уже, расслабьтесь. Ничего не случится за каникулы ни с ее зрением, ни со здоровьем. Мои дети тоже - ложатся поздно спать на каникулах, но вовремя в будние дни. Да и сама я обожала приезжать к бабушке в деревню и дрыхнуть там до обеда, а потом телевизор смотреть ночью и книжки читать. Никто мне ничего не говорил и уж тем более не кричал
Прибираю щодня• 25 минут назад
Ответ дляПочтальЁнша
Це не порада і я знаю що так не можна, просто поділюсь досвідом: котли дочці було 12 вона на стільки залипала в телефон, що навіть вночі прокидалась, у нас була проблема з чатами, сиділа в них цілодобово. Мільйони розмов, компромісів - все до лампочки. Я вже дійшла до ручки і орати на неї. В один з разів забрала телефон і сказала, що буду видавати його по розкладу - вона в істерику і намагалась забрати у мене (думаю зі сторони ця сцена виглядала жахливо), ну і я свідомо взяла і розбила телефон. Вона звісно ж почала ридати «там моє життя, як я піду в школу». Кажу їй «можеш не іти, я завтра ж тебе переведу в онлайн школу». Масштаб образи на мене був всесвітнього масштабу. На наступний день я так і зробила, перевела в онлайн школу, створила нові акаунти, видала кнопковий телефон і ноут з обмеженнями. Десь 2 тижні наші відносини були пеклом. Потім десь місяць вона намагалась примеритись щоб отримати новий телефон. Потім десь 2місяці вона шукала нові інтереси. Весь цей час я була доступна для неї - разом гуляти, спілкуватись, обійми, хоч зірочку з неба, але без гаджету. Спочатку відмовлялась, поки злилась, не хотіла бачити мене, але з часом поступово виходила на контакт. І коли я переконалась, що емоційний стан нормалізувався ми спокійно узгодили нові правила. Батьківський контроль, режим, спорт. Зараз дочці 14. Каже, що вона зрозуміла чому я так вчинила. Стосунки у нас хороші
Она вам припомнит это, поверьте )
Когда ей стукнет 30 )
Прибираю щодня• 20 минут назад
У вас проблема от того, что либо были с дочкой слишком мягкой и она вас слабой считает или наоборот - авторитарной и отсюда бунт.

Почему бы вам не договориться , что на каникулах ляжет спать в 23 00 ?

Ваша дочь же гуляет, занимается спортом- значит не втыкает целый день в гаджеты. Дайте и ей немного свободы. Или мягче.
Прибираю щодня• 19 минут назад
Ответ дляЗадолбулька
В нашем детстве гаджетов не было- книги и телевизор или гульки )