Кондуктор троллейбуса• 04 июля в 19:48
Мигдалини, видаляти чи лікувати?
Дитина часто хворіє на ангіну, і лікар пропонує видалити мигдалини. Я не знаю, не можу прийняти рішення. Розкажіть, хто стикався, як у вас було
Аноним НаВсеГда• 04 июля в 19:52
До 12 лет были ангины постоянно, в 12 пневмония. После нее ангин больше не было. Подозреваю, что какой-то антибиотик убил эту заразу.
Оце фіфа• 04 июля в 20:09
Нет, не стоит. Болела все детство и часть юности. Сейчас почти никогда, 44 мне
Хачапууури• 04 июля в 21:05
Ответ дляТуфли в чешуе
Ангіна підтверджена тестами, чи просто гнійне горло і температура?
А гнійне горло - це не обовʼязково ангіна?
Хачапууури• 05 июля в 08:31
Ответ дляТуфли в чешуе
Ні.
Я чомусь впевнена була, що гній в горлі це гнійна ангіна. Навіть в лікарні лежала з гнійною ангіною, тести не робили, але діагноз був гнійна ангіна, кололи антибіотики