Федорино Горе• сегодня в 01:33
Дитина 11 років мене не сприймає як маму
Дочка не сприймає мої зауваження про гаджети, про те що треба спати лягати раніше, більше гуляти на свіжому повітрі. В 1 год. ночі на мої крики, що треба спати вона протестує, що в неї канікули. В табір теж не хоче, бо в неї канікули, і вона має бути вільна. Позиція проста: не хочу і не буду. Боляче усвідомлювати, що на старості у мене не буде з нею тих відносин, про які я мріяла. Вона мене не поважає і не сприймає, а виходу з цього я не бачу. Сумно і боляче.
Впораюсь зі всим• сегодня в 01:54
Ответ дляФедорино Горе
Вай фай не можу, чоловік фільми дивиться. Да і вона знає як увімкнути,
Похоже, вы - тролль
задумчивая мордочка• сегодня в 01:54
Ответ дляФедорино Горе
Ну так може почати з себе?
Чому татові можна всю ніч дивитися фільми, в дитині ні?)
Федорино Горе
• сегодня в 01:54
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А хто у вас в сімʼї впринципі вихованням дитини займається?
Це лише я. Він самоусунувся.
Попа как у Кардашьян• сегодня в 01:55
Ответ дляФедорино Горе
Це лише я. Він самоусунувся.
Ви теж не займаєтесь
задумчивая мордочка• сегодня в 01:55
Ответ дляФедорино Горе
Це лише я. Він самоусунувся.
Ну нехай самозасунеться назад і вибудує порядок і встановить правила користування гаджетами)
Без Баяна• сегодня в 01:56
Чётко сказать, отбой тогда то, телефон на стол в 23, вайфай отключается. Подъем тогда то.
Не говорите много, нас уже не слышат. А зависимость это так, что любой ценой игра или где у вас сидит ребёнок
И подключить папу, там разговор короткий и все слушаются.
Ранний подъем, тоже график налаживается.
Вы одна с ней и уходите на работу рано, а ребёнок сам весь день? В таком случае легко присесть на гаджеты и все, зависимость. Сил вам, вы справитесь
Федорино Горе
• сегодня в 01:58
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ок. И что вы делаете когда она не соблюдает правила?
Нагадую, що вночі слід спати дітям, що завтра не буде сил на спорт. Тобто даю розумні аргументи. Вона постійно нервує, ну чому? Я ж на канікулах, каже
Без Баяна• сегодня в 01:58
Ответ дляФедорино Горе
Сдаёт телефон и все, время сна. Надо не обсуждать сто раз. А должны быть последствия. И прогулки, активность, тогда человек устаёт и спит
Федорино Горе
• сегодня в 02:00
Ответ длязадумчивая мордочка
Ну так може почати з себе?
Тому що він дорослий. А вона дитина.
Без Баяна• сегодня в 02:00
Ответ дляФедорино Горе
Хорошо, не в 10 а в 11 отбой. Это тебе на каникулы. Телефон сдаем и ниааких пререканий. Мягкое родительство без чётких правил не работает
Попа как у Кардашьян• сегодня в 02:00
Ответ дляФедорино Горе
Дитині все одно до ваших аргументів, працюють лише правила, які ніколи не порушуються
Без Баяна• сегодня в 02:00
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Согласна
Зараз на дієті• сегодня в 02:02
Ответ для66сезон666серия
О, ще одна. А потім теми, моя дитина мене не любить і не дзвонить, коли вже доросла.
Та, нема за що.
Та ні, дитині вже 16 і вона чудово сама слідкує за своїм режимом, вчасно лягає, сама зранку прокидається, готує собі їсти, їде на навчання (а зараз на роботу), мене не чіпає (я, нажаль, вимушена працювати в нічні зміни, і вона бачить моє самопочуття після них). Сон - це важливо. Взагалі все що стосується здоров´я - важливо і не обговорюється з дитиною, а ось решту речей можна обговорювати і шукати компроміси
Впораюсь зі всим• сегодня в 02:01
Ответ дляФедорино Горе
вы троооооллите.
Забрали гаджеты и/или вырубили вайфай, почитали вместе с ней на ночь интересную (для нее) книжку. А теперь спатки.
задумчивая мордочка• сегодня в 02:01
Ответ дляФедорино Горе
Тому що він дорослий. А вона дитина.
Не вийде у вас нічого покращити з такими ’поняттями’.
А попереду ще перехідний вік...вам гайки
Федорино Горе
• сегодня в 02:04
Ответ дляБез Баяна
В тому і справа, весь вільний час гуляємо, плаваємо, вона також ходить на спорт часто. Але енергія невичерпна.
Впораюсь зі всим• сегодня в 02:04
Ответ дляФедорино Горе
И телефон не сдается, ну что ж тут поделать, а
Федорино Горе
• сегодня в 02:05
Ответ дляБез Баяна
Згодна. Просто сил не вистачає постійно боротися.
Федорино Горе
• сегодня в 02:09
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я не відбирала телефон, бо намагаюсь переконати ррзумними доводами. Але, мабуть, дійсно аргументи з дітьмм не працюють, отже треба забирати.
месяцкие• сегодня в 02:09
Ответ дляФедорино Горе
Коли школа, то більш - менш нормально, о 10 год. На вихідних довше. На канікулах завжди сваримося.
Ну вона ж встає не в 6, то яка різниця?
месяцкие• сегодня в 02:09
Ответ дляФедорино Горе
Бо це дуже пізно, вона зір псує у гаджетах, а я раніше вирубаюсь і не маю сил контролювати.
Так забирайте гаджет після 20.00
Впораюсь зі всим• сегодня в 02:09
Ответ дляФедорино Горе
ну намагайтесь і надалі, якщо вам більше немає чого робити. Хоча вам є що робити, клепати трольні теми на порадниці.
месяцкие• сегодня в 02:10
Ответ дляЗараз на дієті
Відсутність нормального сну у підлітка потягне за собою негативні наслідки, такі як порушення когнітивних здібностей, депресії, перепади настрою, гормональний збій, зниження імунітету і т.д.
Я не питала в такому віці, були чіткі правила. Не дослухається правил - не отримує плюшок.
Це коли встає в школу о 7. А так вона встала в 10 і все ок.
Най хоч раз• сегодня в 03:09
Ответ для66сезон666серия
І що з того, що пізно?
Її зір, її життя і її вибір.
Макс, можете блокувати телефон до півночі.
З таким підходом, вона через 3 роки буде вас посилати, а в 18 втече завжди від токс мами.
Її зір, її життя і її вибір.
У вас дети есть?
неДодекаэдр• сегодня в 03:56
Ответ дляФедорино Горе
А чому так, не збагну. Я пашу заради неї, а віддачі немає.
Автор мне приходиться’ засыпать с ним рядом’ благо головку по чесала, пузико погладила и иетенок спит под Ютуб( наттеоеке) .на телефоне род контроль стоит
Барбітта• сегодня в 04:05
Я ребёнка не ограничиваю.и так жизнь не лёгкая и война.еще.и впереди не знаем что её ждёт и будут подъёмы ранние пусть наслаждается.
постою_послушаю• сегодня в 04:35
Ответ дляФедорино Горе
Папа не напрягається, живе своє життя. Він глибоко в собі, а якщо я зриваюсь і жаліюсь на неї, то він такі психічні розбірки влаштовує, що там одні матм летять і вони чуть не б´ються.
Идите к психологу пока не поздно. Сперва вы сами, потом, возможно, с мужем, но вряд ли он согласится
Идите сами и делайте всё, что вам посоветуют, если хотите нормальных отношений с ребёнком. Сами вы не справитесь, это видно по тому, как вы описываете ситуацию и по самой ситуации
постою_послушаю• сегодня в 04:41
Ответ дляФедорино Горе
Нет, не нужно.
постою_послушаю• сегодня в 04:42
Ответ длямесяцкие
Ну вона ж встає не в 6, то яка різниця?
Вы ничего не слышали о циркадных ритмах?