ХаДиДиШь• 05 июля в 09:58

А что со всем известным сайтом?

Я про сайт по продаже вещей на 3 буквы, все поняли, думаю. Ладно продаж там нет, но чтоб и просмотров не было. Такое впервые. Провисели объявления месяц, на объявлениях по 5-10 просмотров. Это они специально, чтоб рекламу покупали? Мне на почту сыпятся уведомления про скидки на рекламу от них. Раньше хоть изредка продажи были и просмотров ну хоть 50-100 за месяц точно набиралось. Где ж продавать тогда? На ШФ тоже не особо. Но там другая проблема, просмотры есть, сохраненки есть, даже в акции товар ставлю, не берут. Раньше тоже получше было. Такое ощущения что эти просмотры и лайки накрученные а не настоящие. Где продаёте?
Б´ю байдики• 07 июля в 08:22
Ответ дляЛіплю вареники
У мене теж так
Буває щось залетить і забирають одразу, наприклад виклала весною дитячі фірмові босоніжки майже нові, їх забрали без торгу через день, переглядів і збережень було багато, книги швидко забирають, а от одяг дитячий лише виставляю який в гарному стані або майже не ношений, то переглядів менше, є збереження але не забирають. Думаю що все залежить від актуальності товару. Доречі не менш важливо які фото, бо буває викладають такі фото що від початку не зацікавлює перейти в оголошення його переглянути
На які книжки зараз попит? Маю багато дитячих тоненьких, по типу Колобок, Курочка Ряба , казки різні тощо.Таке купують?

Ліплю вареники• 07 июля в 09:47
Ответ дляБ´ю байдики
За такі навіть не знаю
Я продавала свої книжки деякі які я прочитала і їх купували. Деякі книжки собі чи дитячі я шукала і додавала в збережене, то помічала що вони швидко зникають, тобто їх купують. Тоненькі, якщо там гарні цікаві книжки, в гарному стані, можна спробувати всі разом виставити, але не знаю чи такі мають попит
Наприклад, якщо це якась енциклопедія, чи збірка історій, чи якась книжка з актуальних яка в магазині коштує 500-700 грн, а її виставити на сайті за 200-300, то її куплять