Дівчина заглядєніє• 1 час назад

Чи здатна декоративна косметика зіпсувати шкіру?

Користуюсь гелем для вмивання вранці та ввечері, двічі на тиждень роблю пілінг так як шкіра схильна до жирності, але з тих пір як почала користуватись тональним на постійній основі, мені здається вона стала тьмяна, зневоднена.....це може бути через це?
Бритоножка• 1 час назад
Может

Дівчина Гілмор• 1 час назад
Так
Леопардові панчохи• 36 минут назад
який пілінг ви робите? і нащо таа часто?
Я тут Живу• 20 минут назад
Кислотный домашний на низких процентах можно раз в пару недель, смотрела рекомендации. А абразивные давно ’вышли из моды’
Закуйовджена життям• 19 минут назад
Ваш тональный должен прям совсем адовый состав иметь. Не думаю,что вы такое специально покупаете типа с тему или в переходе. Скорее связанный фактор, например, долее агрессивное очищение повлияло. Демакияж у вас какой?