Ужгород• 09 июня в 21:56
Після гелю для вмивання CeraVe шкіра не пече, але через 20 хвилин
біля носа й рота вже сухо. Це нормальна реакція чи гель мені все-таки не підходить?
Цирк на дроті• 09 июня в 21:59
Ні. Пересушує. Після гелю має бути довге приємне відчуття чистої шкіри, як після води.
Запароленое одеяло• 09 июня в 22:04
Там якийсь шкандаль в Америці, що їхні засоби можуть викликати рак
Країна мрій• 09 июня в 22:10
Ответ дляЗапароленое одеяло
Там якийсь шкандаль в Америці, що їхні засоби можуть викликати рак
Здається, це стосується тільки серії проти акне
Запароленое одеяло• 09 июня в 22:12
Ответ дляКраїна мрій
Здається, це стосується тільки серії проти акне
Ну хрєн їх знає, що вони там пхають
СкокоМнеДадите• 09 июня в 23:18
У меня жирная кожа, цераве очень не подошёл. Смыть не могу как пленка, сушит. Купила веледа зелёный гель, очень хорошо. Плюс энзимная пудра вообще супер
Не соромлюсь• 09 июня в 23:19
А вы кроме умывания вообще косметикой не пользуетесь? Тоник, сыворотка, крем?
Если кожа обезвоженная, то любое умывание, даже вода, сушит.
Если кожа обезвоженная, то любое умывание, даже вода, сушит.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

