Кумася• 1 час назад
Житло ціни
Ціни взагалі посядуть як думаєте. В більш спокійних регіонах України. Ціни не наздогнати так ростуть.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Вгору
Вниз
Директриссимо• 1 час назад
якщо люди купують по 10-15 квартир в одні руки то з чого просідати цінам? Я живу в селищі з будинками 3 км до Івано-Франківська, то все розкупили під ноль і готові будинки і ділянки
Голубка миру• 1 час назад
Каждый день разбивают тысячи кв метров жилья, куда народу податся? Да, многие уехали заграницу, купили там жильё даже, у меня знакомые такие есть, Черногории, Болгария и тд Но дают сертификаты, и нужно в Украине покупать, поэтому не упадёт цена.
Не боюся осуду• 58 минут назад
Ответ дляГолубка миру
Так, саме завдяки сертифікатам ціна тримається(( Навіть у безперспективних і депресивних містах ціни ломові, вище довоєнних.