годовасик• 06 июля в 12:59
Хто видаляв поліп і фібріоміому?
Доброго дня, дівчата підкажіть будь ласка , хто видаляв поліп і фібріоміому, цікавить процес реабілітації, чи довго боліло і чи була кровотеча, я у то все, бо маюйти на операцію, дуже боюся дякую
Снідаю авокадо• 06 июля в 13:05
Полный наркоз. Операция в 11. Вечером можно было идти домой. Боли не было. Кровотечение незначительное, очень скудное. 2-3 дня.
Вот Она Я• 06 июля в 13:14
мені треба видалити поліп, лікар каже, що операція зранку, а додому після обіду (через 2-3 години після виходу з наркозу). Але я теж боюсь(
Муууумие• 06 июля в 13:21
Поліп видаляла нещодавно. Короткотривалий наркоз, десь о 12 зробили, о 17 була вдома. Ще пару днів тягнули низ живота
Муууумие• 06 июля в 13:22
Ответ дляВот Она Я
Правильно лікар каже, все швидко, пару днів правда дискомфорт
Балаболка• 06 июля в 13:57
Ответ дляВот Она Я
Так і є. Загальний наркоз, хвилин 10-15 мабуть. Оклигала 2-3год і додому
Вот Она Я• 06 июля в 14:00
Ответ дляБалаболка
а важко відходити від наркозу? у мене ніколи в житті не було....
Балаболка• 06 июля в 14:06
Ответ дляВот Она Я
годовасик
• 06 июля в 14:46
Ответ дляСнідаю авокадо
Дякую
годовасик
• 06 июля в 14:47
Ответ дляВот Она Я
І я дуже боюсь, що буде після сильна кровотеча
годовасик
• 06 июля в 14:48
Ответ дляМуууумие
А чи довго кровило потім?
годовасик
• 06 июля в 14:49
Ответ дляМуууумие
А половий спокій скільки?
Муууумие• 06 июля в 15:47
Ответ длягодовасик
А чи довго кровило потім?
Трохи перші 4 дні, потім злегка мазалося ще днів 2, але в мене поліп тіла матки був
Муууумие• 06 июля в 15:46
Ответ длягодовасик
А половий спокій скільки?
Лікар радив не менше 14 днів, я на всяк випадок тримала довше
Муууумие• 06 июля в 15:47
Ответ длягодовасик
В мене наприклад менше ніж при звичайній менструації
годовасик
• 06 июля в 21:50
Ответ дляМуууумие
Дякую
годовасик
• 06 июля в 21:50
Ответ дляМуууумие
Дякую
годовасик
• 06 июля в 21:51
Ответ дляМуууумие
Дякую
годовасик
• 06 июля в 21:51
Ответ дляМуууумие
А ще підкажіть наступні місячні прийшли в строк?
Муууумие• 06 июля в 21:54
Ответ длягодовасик
Так, на день пізніше від дати календаря Звичайного об´єму, звичайної тривалості
годовасик
• 06 июля в 21:55
Ответ дляМуууумие
Дуже Вам дякую, буду настраюватись на операцію
Муууумие• 06 июля в 21:57
Ответ длягодовасик
Все буде добре. Сама операція триває не довго, наркоз легенький. Я більше боялася наркозу, бо ніколи не робила, але тільки ввели, я заснула і прокинулася через приблизно 30 хв, коли перекладали з каталки на ліжко. Єдине перші 2 дні, коли довго ходила, то трішки крутилася голова.
годовасик
• 06 июля в 22:15
Ответ дляМуууумие
В мене справа в тому є маленька фібріоміома і поліп, то будуть обидва видаляти, то через це ще дужче хвилююся