Бараболька• 06 июля в 19:52
Як правильно зберігати свіжі овочі?
Купую багато овочів, але вони швидко псуються. Як ви їх зберігаєте, щоб вони залишалися свіжими довшеи все
Гореотума• 07 июля в 01:13
Огірки, кабачки, перці, моркву,буряки у холодильнику в овочевому відділі, баклажани в паперовий рушник загорнути і також там, помідори на підвіконні на бумазі розкладеними, холод не люблять. Цибуля та часник і сухому темному місті.