Друзі, поділіться вашими тг - каналами, де дають адекватні попередження. У моїх каналах ніхто вчора однозначно не сказав, що буде обстріл. Навіть у тих, які типу позіціонують себе як "попереджувальні". Там не можна блін запитати "які прогнози? чи буде обстріл?" Тільки пишуть : посилене бойове чергування, так це не однозначно вказує на обстріл вночі. Зєля вчора попередив, що тіпа розвідка передала, що готується обстріл. ГОТУЄТЬСЯ. Будьте, типу, уважні до тривог. А в інший час не треба бути уважним до тривог??? Як це було розуміти? Сьогодні які прогнози на ніч?
Буду щиро вдячна, якщо дійсно поділитесь адекватними каналами і не пошлете одразу, і не захейтите.
Ответ дляДівчина Гілмор
Мої теж не писали, я дізналася тут
Дякую, буду заходити частіше, вчора не була тут
Ответ дляklaraneill
Монитор, мониторинг
Монітор у мене є, от шо він писав учора о 9.00 вечора
мовірність масованої комбінованої атаки на середньому рівні.
🔺З 06.07 діє попередження про ймовірне застосування ворогом ракетного озброєння по території України.
Стратегічна авіація не активна.
В межах західних регіонів рф перебувать до 4х бортів Ту-95мс готових до вильоту.
Противник продовжує серію передислокацій з метою споряджання бортів СА крилатими ракетами і розосередження по аеродромах.
Впродовж дня ударні БпЛА атакували Дніпропетровщину, район Полтави та Чернігівщину.
Така тенденція може зберігатися вночі.
Ймовірні додаткові запуски груп вподовж ночі для атаки міст на Півдні та Сході (Суми, Харків, Дніпро, Одеса).
Балістичні загрози на ніч на високому рівні.
Флот без активності.
По факту. Летіло все - і тушки, і калібри, і балістика, ВСЕ!!!
Стратегічна авіація не активна.
Така тенденція може зберігатися вночі.
Флот без активності.
Ответ дляklaraneill
Монитор, мониторинг
Але цей монітор не попередив.....
klaraneill• вчера в 21:02
Ответ дляКоролевишна
Стратегічна авіація не активна.
Така тенденція може зберігатися вночі.
Флот без активності.
Стратегічна авіація не активна.
Така тенденція може зберігатися вночі.
Флот без активності.
так то в 9 утра! вы думаете за неделю должны писать, когда обстрел? их цель написать что вот сейчас летит ракета туда-то, а не гадать на кофейной гуще
Ответ дляklaraneill
Ні, я виправила, це 21 була
klaraneill• вчера в 21:03
Ответ дляКоролевишна
Ні, я виправила, це 21 була
в 23-56 они написали, что 3 тушки взлетело. а баллистику и цирконы никогда заранее не пишут
Ответ дляklaraneill
Ну так, це була 12 ночі, і як треба було о такій годині діяти? В метро вже не доїдеш, бо по-перше, важко таксі викликати, а по-друге, після першої вже починає летіти балістика. Якби хтось хоча б за 2 години попереджав!
klaraneill• вчера в 21:05
Ответ дляКоролевишна
Ні, я виправила, це 21 була
вот еще хороший канал, но их цель написать, когда ракета уже летит на город, когда есть 1-5 минут быстро выбежать в укрытие рядом или в коридор. нет таких чудо-каналов, что за несколько часов точно скажут, что такой-то город будут бомбить
Ответ дляklaraneill
щиро дякую, долучилась
Ответ дляSo_so
Я читаю Инсайдер
Це інсайдер юа, там де прапор і герб на авці?
Kot_v_meshke• вчера в 21:07
- вчора перший написав за обстріл, але пише багато всякого непотрібного, але не відписуюсь, хай буде
- теж непогано пише, але треба фільтрувати трохи
- вже написав за попередження нового обстрілу ((((
- нормально дає інформацію, без зайвого
Kot_v_meshke• вчера в 21:09
Ответ дляSo_so
Да. Судя по контексту его финансирует Тимошенко, я на манеру подачи новостей не реагирую.
Інсайдер трохи запізнюється з інформацією відносно інших
Ответ дляKot_v_meshke
- нормально дає інформацію, без зайвого
ДЯкую долучилась!
Напишіть, будь ласка, чи десь є якась інфа, що сьогодні вночі можливе повторення?
Ймовірність масованої комбінованої атаки на середньому рівні.
Стратегічна авіація не активна.
В межах західних регіонів рф перебувать до 3х бортів Ту-95мс/Ту-160 готових до вильоту.
От що пише монітор. Іти в укриття? Балістика на високому рівні, які у вас відомості?
Ударні БпЛА у мінімальній кількості над територією України.
Ймовірні додаткові запуски груп вподовж ночі для атаки міст на Півдні та Сході (Суми, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одеса).
Флот без активності.
Стратегічна авіація не активна.
Флот без активності.