Маю сечі• сегодня в 07:50

Дівчата, треба ваша порада

Мені дуже треба робота, онлайн. Будь-яка, щоб я могла хоча б 5000 грн заробити, вони мене врятують, дуже. Будь ласка, допоможіть щось знайти. Можливо дасте пораду. Вдома я працювала продавцем в магазині штор та гардин і секретарем. Онлайн ніколи, але я можу друкувати тексти, колись вивчала Excel. Можливо якісь платформи порадите, з чого починати взагалі?
Коко Шанель• сегодня в 08:16
Ответ дляМаю сечі
Сину 8, в нього онлайн навчання. Тут, де ми зараз живемо немає школи, ми залишились у своїй
Когда я искала работу, то много было вакансий операторов на дому всяких интернет магазинов. И зп была около 30. Меня не взяли, я не выговариваю одну букву.

автор Маю сечі • сегодня в 08:14
Ответ дляВилами по воде
о вселенная автор. не отвечайте хамам и хабалкам. слюной прям исходят при виде человека ищущего РАБОТУ! кошмар. удачи вам в поисках. я иногда думаю что это боты советчицы, специально хабалят здесь.
Дякую Вам) та я з них сміюся, чесно. Мене вони не зачіпають)
Грамотний хвіст• сегодня в 08:14
Ответ дляФрекенБок
а я вже стала
Так может возьмёте автора на работу?
Слобожаночка• сегодня в 08:14
Ответ дляМаю сечі
Аа, понятно. Ну он уже может на пол дня и сам остаться? Или работы в живую нет там?
По теме автор, обычно без навыков это вам в продаже надо. Когда объявления наполняют или ведут чьи то сайты/страницы. Хотя это тоже не просто и у вас должны быть к этом способности
Я только вас прошу не ввязываться во всякую чухню типа онлифанса и прочий треш
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 08:15
Ответ дляБабка-ежика
Будь яка робота залежить лише від того, що ви вмієте. Тексти - зараз неактуально. Ексель - пробуйте, але залежить від рівня знань. Можливо пошукайте вакансії з дзвінками?
Який вік дитини?
Та й знання таблиць саме по собі зараз не котується. Хіба що як додатковий плюс, але там філігранно потрібно володіти.
ФрекенБок• сегодня в 08:16
Ответ дляСлобожаночка
Циьками трусити це теж робота
автор Маю сечі • сегодня в 08:20
Ответ дляУпругая попка
А ким ви до декрету працювали? Просто навичок, які ви описали, для онлайн роботи мало. Шукайте в логістиці, продажах, якщо мови знаєте, продаж на експорт. Тай дитина у вас вже доросла, може частково бути сама.
Дякую! Ні, сина не можу самого залишити. Ми живемо в селі і хати тут далеко один від одного, сусідів немає. Він боїться сам тут бути.
Грамотний хвіст• сегодня в 08:17
Ответ дляМаю сечі
С чего вы смеётесь? С того, что у вас никаких навыков, а вы рассказываете, что найдете онлайн работу - вот люди с вас и смеются, потому что без навыков никакой онлайн работы не будет

Учиться нужно
ФрекенБок• сегодня в 08:17
Ответ дляМаю сечі
Тоди в ЗСУ точняк

ФрекенБок• сегодня в 08:18
Ответ дляГрамотний хвіст

Учиться нужно
Це тильки лохини навчаються
крути бабани и так все вмиють
автор Маю сечі • сегодня в 08:19
Ответ дляКоко Шанель
Дякую за відповідь. Мені чат накидав різних сайтів з роботами, буду шукати. А раптом пощастить, буває ж таке)
ФрекенБок• сегодня в 08:19
Ответ дляМаю сечі
нехай щастить
це для чату
автор Маю сечі • сегодня в 08:19
Ответ дляСлобожаночка
Дякую!)
Упругая попка• сегодня в 08:19
Ответ дляМаю сечі
Ясно, в мене дитина на такого ж віку працюю 3 дні онлайн, два офлайн, але ми в місті.
Упругая попка• сегодня в 08:20
А скільки вам років?
ФрекенБок• сегодня в 08:20
Ответ дляУпругая попка
А скільки вам років?
Муж в неи е?чи нема
автор Маю сечі • сегодня в 08:20
Ответ дляГрамотний хвіст

Учиться нужно
Посмійтеся з мене моя хороша, хай у вас буде сьогодні весь день гарний настрій)
Грамотний хвіст• сегодня в 08:22
Ответ дляМаю сечі
Я с вас не смеюсь
Только удивляюсь, как можно быть такой наивной
Такие наивные только на деньги попадают при поиске онлайн работы, потому что не верят, что онлайн работы без навыков нет
ФрекенБок• сегодня в 08:22
Ответ дляМаю сечі
Я вже ржу як коньяка з вашой теми

автор Маю сечі • сегодня в 08:23
Ответ дляФрекенБок
Я вже ржу як коньяка з вашой теми
Тепер я знаю, що місцевим алігархіням підіймає настрій))
Упругая попка• сегодня в 08:23
Ответ дляФрекенБок
Муж в неи е?чи нема
Скоріш за все є, а за що б вона з сином жила?
Фантазерша• сегодня в 08:24
Брачное агентство
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 08:25
Ответ дляМаю сечі
Так, мені дитину нема на кого залишити, я в чужому селі, село глухе. Провели нещодавно інтернет, буду шукати дистанційну роботу
Працюю онлайн.
Для роботи онлайн потрібен дуже стабільний Інтернет і кілька запасних варіантів, щоб в грозу, наприклад, не було збоїв.
Майте на увазі, що це не буде пару годин ванільний час, в скоріш за все звичайний графік, коли від ноута відійти не можна.

Спробуйте пошукати на Ворк юа такі варіанти (вони найпростіші і не вимагають спеціальних навичок, бо те, що ви вказали, зараз нікому не цікаво)
Проведення анкетуваннь - вам дають базу телефонів і список питань, вам потрібно обдзвонювати людей і задавати питання в базі відмічати відповіді. Платитимуть десь 10-15 тис. З мінусів - люди можуть і послати, частенько.
Колл центр. Багато магазинів мають коло центри. Та ж Розетка, Фоззі, Каста і інші менші.
Медпредставник. Обдзвонювати лікарів (базу дадуть) пропонувати препарати або питати їх відгуки про ті, які вже давали раніше.
Дропршипінг вам навряд чи підійде.
Це з простого. Багато моїх родичів і друзів починали саме з такого.

Будьте обережні, розпитайте одразу умови, тому що можете натрапити на коллекторсткий центр, ’офіси’. Хоча може вам і таке підійде, хто зна
Обстановщица• сегодня в 08:25
Ответ дляФрекенБок
Идите в армию. Начнете с 20 тыс, потом дойдете до 100
А потом 200?
ФрекенБок• сегодня в 08:25
Ответ дляУпругая попка
Чому ж тода грошей нема?
ФрекенБок• сегодня в 08:25
Ответ дляФантазерша
Брачное агентство
Ескорт ВПО
автор Маю сечі • сегодня в 08:26
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Працюю онлайн.

Дропршипінг вам навряд чи підійде.

Щиро Вам дякую за поради!!! Від душі!❤️
ФрекенБок• сегодня в 08:26
Ответ дляОбстановщица
А потом 200?
Обстановщица• сегодня в 08:27
Ответ дляФрекенБок
Да вы на опыте. На каком направлении?
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 08:28
Ответ дляМаю сечі
Дякую за підтримку 👍👍👍 Українці такий дружній народ! Особливо нас, переселенців, які залишились без дому, без рідні, без рідного краю дуже люблять і підтримують) дякую!
Просто ви не туди звернулись. Переселенці на самому початку війни ще зачіпали серця, зараз нажаль, настільки багато, що стало звичним. І люди зачерствіли, що нормально для життя в війні.
Тим паче у впо є змога поїхати за кордон і там будувати життя.

І ще - у вас не така мала дитина, щоб не було змоги лишити самого, тому така реакція в тому числі. Те, що ви приїхали в глухе село - ваш вибір. Якщо ви сама з дитиною, вам би їхати туди, де є більше роботи.