Не рахую, а вважаю• сегодня в 12:56
Лучше поздно, чем никогда, не согласна
Есть вещи,и которые лучше не осознать или не делать никогда. Потому как иначе начинается горе от ума
Я_канеша_извиняюсь• сегодня в 12:58
Ну, вбивати , вживати наркоту краще ніколи.
А навчитись плавати чи водити авто можна і в 70
МЕСТО_Встречи• сегодня в 13:14
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Так.
Якось спілкувалася з бабусею, яка вивчила французьку у 80 років. Пішло більше 2 років у неї на те.
Бо її запросили на концерт до Франції, але треба було знати мову.
Всміхайлик• сегодня в 13:17
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Так.
Прикольно
Саджу все зарання• сегодня в 13:27
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Так.
раскажите подробнее.
и что, приглашающая сторона правда ждала 2 года пока она доедет ?
ну вообще они же могли ей просто наушник в ухо положить
МЕСТО_Встречи• сегодня в 13:31
Ответ дляСаджу все зарання
раскажите подробнее.
Бабуся була вчителькою музики. Активною, широке коло спілкування.
Концерт типу якогось фестивалю, який проходить щорічно.
Перекладачів онлайн тоді не існувало, це було більше 15 років тому.