Свекруховна• 07 июля в 11:58

Порадьте міксер.

Хочу для меренги, але не стаціонарний.
Маю старенького, але не можу ним так довго збивати, перегрівається, боюсь, що спалю.
Гопница-Советчица• 07 июля в 12:02
Бош

автор Свекруховна • 07 июля в 12:02
Ответ дляГопница-Советчица
Бош
Дякую.
А яку потужність треба брати?
Гопница-Советчица• 07 июля в 12:03
Ответ дляСвекруховна
Дякую.
А яку потужність треба брати?
Ой, заходьте читайте відгуки і визначитесь
Бодіпозітівна• 07 июля в 12:06
Я купила себе такой. В наличии есть стационарный + кух.машина Кенвуд. Но этим быстро если мне надо.
Мона_Лиса• 07 июля в 12:06
дочке брали Sencor SHM 5207SS , 400 ватт. Зверь по скорости и очень удобный хват в руке.
Эт вернячОк• 07 июля в 12:15
https://comfy.ua/ua/mikser-tefal-ht310138.html
в мене такий, готую кондитерки дуууже багато, в тому числі бізе, меренги, київські торти..тобто збивати білки треба гарно. Ідеальний для мене.
Перший відслужив років 5 років, зламався, не думаючи купила таку ж модель знову, вже 2 роки працює.
_Астрея_• 07 июля в 12:16
Люблю технику кенвуд
автор Свекруховна • 07 июля в 12:56
Ответ дляЭт вернячОк
Щиро дякую!
Моїй сім´ї дуже сподобався меренговий рулет, а я більше не ризикую робити.

Пішла в магазин, хто зна, що там взяти.

Може ще й рецептом поділитеся? 😊
Эт вернячОк• 07 июля в 13:55
Ответ дляСвекруховна
Щиро дякую!

Пішла в магазин, хто зна, що там взяти.

Може ще й рецептом поділитеся? 😊
по цьому завжди готую рулет