Радикальная• вчера в 20:28
Яка сумка вам більше подобається?
Мені подобаються всі три торбочки☺️. Яку б ви купили? Голуба середнього розміру, на літо думаю підійде до джинсів та лляного одягу. На інші пори роки у мене ж сумки, але я зараз живу в такому місці, де завжди літо. Я толком нічого і не ношу великого, крім окулярів та гаманця, але такого плану сумки у мене ніколи не було. Коричнева і бургундна менші, також гарні і подобаються. Може в когось були такі бренди сумок , як вони в носці та по якості? На сайті написано, що всі сумки із натуральної шкіри, і ручка також зі шкіри.
Срочнокпсихологу• вчера в 21:12
Ответ дляЛенивица-красавица
Сумка в виде кота? Покажите. У меня - улитка )))
Та не! Просто кот!
Сумки у меня так долго не живут.
Срочнокпсихологу• вчера в 21:15
Ответ дляЧорноброваЯ
Автор не в Украине,там другой стиль и тренды
Так тогда на форуме той страны спрашивать нуно, им виднее, что у них актуально.
Радикальная
• вчера в 21:19
Ответ дляСрочнокпсихологу
Де хочу там і запитую, у нас багато хто взагалі без сумок ходить, лише з телефоном і ключами в кармані. Вам хочеться з кимось погризтися і довести що ви права, але ви жодного фото не виставили, лише обісрали те що є? А чому не виставили? Всім ясно, щоб ваш смак не обісрали так, як ви знехтували поглядами інших дівчат.
ЧорноброваЯ• вчера в 21:23
Ответ дляСрочнокпсихологу
Значит там на улицах она видит такое
А Украинский инста стиль узнаваем везде) даже без губ
Бочка порохУ• вчера в 21:25
Ralph у мене була інша модель. У них якщо велика, то вже велика. Я продала, бо для мене занадто. Якість гарна
Срочнокпсихологу• вчера в 21:27
Ответ дляРадикальная
Жіночка, що і де я вам обісрала? Якщо хоче - питайте, дозволу не треба. Але ж може в іншій країні дійсно щось інше може бути в тренді.
А фото я не виставила, бо мені плювати з Ейфелєвої башни на те, подобаються мої сумки комусь чи не подобаються. Головне, щоб я була задоволена.
Не треба так нервувати, побережіть себе.
Радикальная
• вчера в 21:29
Ответ дляБочка порохУ
Як думаєте це завелика на фоні її фігури? На сайті написано розмір М ( середня)
ЧорноброваЯ• вчера в 21:29
Ответ дляРадикальная
Смотрите размер в сантиметрах
Радикальная
• вчера в 21:31
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я не нервую взагалі. Мені також всеодно що комусь подобається, а що ні. Мені сподобалось, за якість мені тут вже написали , це все що мені потрібно.
Срочнокпсихологу• вчера в 21:33
Ответ дляРадикальная
Чудово, я за вас рада!
Але все одно нагадайте - де і що я вам обісрала . Мені ж цікаво.
Радикальная
• вчера в 21:35
Ответ дляСрочнокпсихологу
Чудово, я за вас рада!
А мені не цікаво з вами спілкуватися, так що залишайте ваші здогади при собі.
Бочка порохУ• вчера в 21:53
Ответ дляРадикальная
З широким одягом не здається великою. Але я б вже краще намалювала б на папері та поміряла, бо я також М замовляла, я ще й худа дуже була, мені не підійшла
Срочнокпсихологу• вчера в 22:08
Ответ дляРадикальная
Та й мені нецікаво з вами. Але ляпяти аби ляпнути - то ваше.
Ленивица-красавица• вчера в 22:48