Потрібна порада. У мого котика, ймовірно, потрібне хірургічне втручання. Дуже переживаю, тому шукаю перевірену клініку саме в Києві. Можливо, хтось уже звертався до хорошого ветеринарного хірурга? Буду вдячна за рекомендації та приблизні ціни
Ответ дляБез Баяна
Шла в ближайшую клинику к дому. Двоим котам делали операции. Все ок
дякую за відповідь!
Ответ дляКу ка ку ка ку
Какая операция?
видалення зуба, можливо хронічне запалення. Кіт їсть, але видно, що йому дискомфортно
Марина Савченко99• 08 июля в 22:17
Подивіться hab.vet, у них є окреме хірургічне відділення, ми туди звертались, то все супер сподобалось. На сайті можна глянути, які операції роблять і які приблизно ціни: . Якщо хвилюєтесь, я б радила хоча б записатися на консультацію, нам це дуже допомогло! Нехай котик швидше одужує!!
Невгамовна• 08 июля в 22:16
Свозите в Талисман на Нивках, найдите в гугле и позвоните завтра.... передержки у них нет
Ответ дляНевгамовна
дякую!
Ответ дляМарина Савченко99
дуже вдячна!
ЯяяКакаджамбо• 08 июля в 22:28
Ткаченко Сергей, клиника шанс, есть в гугле, - лучший хирург в городе. Цены умеренные.
Ответ дляЯяяКакаджамбо
вдячна!
viktoria_kravchuk_l• 09 июля в 14:31
Ответ дляМарина Савченко99
також звертались у хаб.вет, то тепер улюбленців водитимемо тільки в цю клініку