Julia-b914• 08 июля в 21:30

Де в Києві зробити операцію коту?

Потрібна порада. У мого котика, ймовірно, потрібне хірургічне втручання. Дуже переживаю, тому шукаю перевірену клініку саме в Києві. Можливо, хтось уже звертався до хорошого ветеринарного хірурга? Буду вдячна за рекомендації та приблизні ціни
Без Баяна• 08 июля в 21:32
Шла в ближайшую клинику к дому. Двоим котам делали операции. Все ок

Ку ка ку ка ку• 08 июля в 21:38
Какая операция?
автор Julia-b914 • 08 июля в 21:57
Ответ дляБез Баяна
дякую за відповідь!
автор Julia-b914 • 08 июля в 21:59
Ответ дляКу ка ку ка ку
Какая операция?
видалення зуба, можливо хронічне запалення. Кіт їсть, але видно, що йому дискомфортно
Марина Савченко99• 08 июля в 22:17
Подивіться hab.vet, у них є окреме хірургічне відділення, ми туди звертались, то все супер сподобалось. На сайті можна глянути, які операції роблять і які приблизно ціни: https://www.hab.vet/poslugy/department_of_surgery. Якщо хвилюєтесь, я б радила хоча б записатися на консультацію, нам це дуже допомогло! Нехай котик швидше одужує!!
Невгамовна• 08 июля в 22:16
Свозите в Талисман на Нивках, найдите в гугле и позвоните завтра.... передержки у них нет
автор Julia-b914 • 08 июля в 22:27
Ответ дляНевгамовна
дякую!
автор Julia-b914 • 08 июля в 22:27
Ответ дляМарина Савченко99
дуже вдячна!
ЯяяКакаджамбо• 08 июля в 22:28
Ткаченко Сергей, клиника шанс, есть в гугле, - лучший хирург в городе. Цены умеренные.

автор Julia-b914 • 08 июля в 22:29
Ответ дляЯяяКакаджамбо
вдячна!
viktoria_kravchuk_l• 09 июля в 14:31
Ответ дляМарина Савченко99
також звертались у хаб.вет, то тепер улюбленців водитимемо тільки в цю клініку