Губи з філером• сегодня в 10:02

Боюся одна з дитиною їхати закордон

Я з того міста, яке зараз в шоці. Мій будинок теєє постраждав, пробило шматком дах і почалася пожежа на горищі саме де зал. В стелі залу зараз дірка.
Це таке, полагодимо. А от психологічно, я вже не вивожу, тільки чую гул сирени і в мене вже панічна атака.
Прийшла думка виїхати, але я банально боюся, не знаю англійської, боюся лагеря, боюся навіть сама їхати в Польщу.
Підкажіть, що робити?
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:15
Ответ дляЭскиз бесконечности
ясно, доросла дитина 6 років...цим все сказано.
Звісно можна погодитись сидіти в безпечному місці коли чоловік за всіх рве жопу, то можна і поради давати)
У вас до мене претензії через те що я в безпечному місці і через те що у вас немає чоловіка? У вас дах протікає?

Ашотакоя• сегодня в 11:16
Ответ дляЗалізний занавіс
Эти сказки про плохой климат уже надоели !
Чем плохой климат ? Лето до 30
Зима почти без морозов ?? Прошлую зиму было -9 максимум, когда везде -25
Вот сейчас температура
Клімат це не лише температура. Це і вологість, і вітри, і кількість днів з опадами, кількість сонячних днів, довжина світового дня. Клімат залежить від рельєфу. На приклад Данія і Норвегія обидві відносяться до північної Європи, а клімат різний. І не факт, що автор обере саме ту країну, де ви зараз.
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:18
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви або піднімаєте дупу або ні. Вам ніхто не заважає приймати будь яке рішення як і автору. Я вас за ваше бажання померти чи не помирати, не засуджую. Їхати чи залишатись ваше право. Я засуджую тих, хто залишається з дітьми. А жити можна будь де
Эскиз бесконечности• сегодня в 11:18
Ответ дляКвітнева Іванівна
ні ви даєте поради зі своєї колокольні (бо ви не одна, а з чоловіком), як би ви була б одна, як автор...то б такою б розумною не були.
Дах вже походу у вас протікає, бо варіант без чоловіка вам і написати не має що.
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:19
Ответ дляЭскиз бесконечности
А чому ви без чоловіка? Він помер? Я не даю порад я констатую факти. Люди живуть без чоловіків по всьому світі не пишіть дичину.
Эскиз бесконечности• сегодня в 11:19
Ответ дляКвітнева Іванівна
чому ваш чоловік не служить?
Я Головна• сегодня в 11:19
Ответ дляВикликаю на дебати
А за кордоном автор збирається на пособії сидіти?
Пока не выучит язык - да!
Эскиз бесконечности• сегодня в 11:20
Ответ дляКвітнева Іванівна
а чому ваш не на службі?
бо ухилянт, якому потрібно гроші заробляти?
мене дивують такі цікаві.
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:20
Ответ дляЭскиз бесконечности
чому ваш чоловік не служить?
Це вас якось стосується? Яким чином?

Я Головна• сегодня в 11:20
Ответ для175см55кг19лет (она)
Не было бы
Был бы срач с воем что на шею едет
Здесь в принципе под любому поводу срач
То первовыехавшие боятся, что у них пособия заберут и новым отдадут!
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:21
Ответ дляЭскиз бесконечности
а чому ваш не на службі?
мене дивують такі цікаві.
Та ви від злості мало не божеволієте через те, що пів країни зараз живуть своє життя.
Я Головна• сегодня в 11:21
Ответ дляБанка з медом
В Германии уже не выплачивают пособие
Да-да, вам выплачивают, а больше никому
автор Губи з філером • сегодня в 11:21
Ответ дляКвітнева Іванівна
Мене лякає вмерти на чужині потрапивши в погану ’компанію’, такі випадки теж є. Або, наприклад, я захворію чи мені стане погано і дитина не зможе викликати лікаря
175см55кг19лет (она)• сегодня в 11:22
Ответ дляКвітнева Іванівна
Навколо мене багато переселенців в райцентрі і в селі поруч. Вам харашо під обстрілами, вам харашо ризикувати життям власних дітей? Немає питань, живіть у себе харашо.
То есть, так они выживают вам плевать?
Лишь бы на аренду ехали и нищенские зарплаты?
Эскиз бесконечности• сегодня в 11:22
Ответ дляКвітнева Іванівна
Це вас якось стосується? Яким чином?
вас якось стосується чи помер мій чоловік чи ні?
чи я хитрожопим з тупими порадами маю відчитуватись?
хай чоловік ваш піде служити, тоді і почитаємо ваші поради)
а так це лицемірство.
Я Головна• сегодня в 11:22
Ответ дляБанка з медом
Не знаю,вчера говорила с знакомой ,она там сидит уже четыре года ,и она рассказала ,что пособие нет тем которые приедут сейчас страховки мед нет
Они все это рассказывают - это схоже с эвакуацией с тонущего корабля: сама села в лодку и бьёт веслом по пальцам тех, кто цепляется за бортики
Эскиз бесконечности• сегодня в 11:23
Ответ дляКвітнева Іванівна
повірте я зрозуміла, що ви живете своє життя за рахунок чоловіка...
а чоловік ваш живе за рахунок інших чоловіків)
Лівий Локіть• сегодня в 11:23
Мы с пригорода Киева, моя дочка одна с ребёнком выехала ещё в 22 году, ребёнку было 9, в декабре этого года уже будет 15, аж не верится. Добавлю уехала практически без денег, кредитка от привата была, начала с Германии, потом была Канада, потом нашла в инете спонсора из США, и уже будет 2 года как в Америке, да трудно, но она не сдаётся. Жалеет что не уехала в Австралию, там они короткое время в 22 году принимали беженцев.
Викликаю на дебати• сегодня в 11:24
Ответ дляБанка з медом
В Германии уже не выплачивают пособие
Це вам путя сказав?

Квітнева Іванівна• сегодня в 11:24
Ответ дляГуби з філером
Автор, все страхи. Правда
. Ви зараз в такі небезпеці живете, що це не йде ні в які порівнянні з тим що вас чекатиме в райцентрі на Рівненщині чи Хмельниччині. Вас ніхто нічого не змушує. Але я повторюю це питання вибору і пріоритетів. Зберіть інформацію, порадьтеся з тими хто поїхав, поговоріть з родичами.
175см55кг19лет (она)• сегодня в 11:25
Ответ дляЗалізний занавіс
Чем плохой климат ? Лето до 30
Вот сейчас температура
Реально
Чем плохи качели дождь- солнце
Ну максимум головокружение. Так таблетки есть
Голова болит? Ну пусть не болит
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:25
Ответ для175см55кг19лет (она)
То есть, так они выживают вам плевать?
Смішні люди не живіть на ніщенські зарплати, живіть на великі, під обстрілами. Від мене вам що треба? Щоб я перестала писати правду чи переїхала до вас під обстріли?
Я Головна• сегодня в 11:26
Ответ дляКараПузовна
Почему это нигде? В Ирландии очень даже нужен
В Ирландии отличные условия для беженцев, но все молчат об этом
175см55кг19лет (она)• сегодня в 11:27
Ответ дляКвітнева Іванівна
Якщо ви знайдете роботу на 25 а це цілком можливо. Оренда 6-8 тисяч, якщо скромно. Можна знайти дешевше і дорожче. Але треба час і бажання шукати. От і рахуйте. Якщо чоловік в принципі існує він з київської області може допомагати це не проблема, взагалі
Какая работа в вашем селе на 25т?
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:28
Ответ дляЭскиз бесконечности
а так це лицемірство.
У вас таки дах тече і конкретно. Ви в темі для чого? Щоб відмовляти автора їхати? Ви за її життя несете відповідальність? Та вам похуй на неї. Вона сама має обрати що для неї важливо, а ви сидіть, я вам не заважаю. Ні в якому разі.
Эскиз бесконечности• сегодня в 11:28
Ответ для175см55кг19лет (она)
Какая работа в вашем селе на 25т?
быть женой)
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:31
Ответ для175см55кг19лет (она)
Какая работа в вашем селе на 25т?
В райцентрі будь яка, на заводах і фабриках, робочими. Продавці в районі 20. Обираєте яка вам подобається в області і шукаєте.
Залізний занавіс• сегодня в 11:29
Ответ для175см55кг19лет (она)
Реально
Чем плохи качели дождь- солнце
Голова болит? Ну пусть не болит
Какие качели ? А в Украине дождей нет ?
Особенно на ЗУ 🥴
Если что, я жила в Вишневом 4 года, думаю автор как раз там
Тут климат получше и воздух чище
Я Головна• сегодня в 11:29
Ответ дляБанка з медом
Значит меня обманули,вчера только говорила с соседкой она там с начала войны,так она мне расскащала
Они всем так говорят, чтобы не ехали
175см55кг19лет (она)• сегодня в 11:30
Ответ дляКвітнева Іванівна
А многие живут ’свою лучшую жизнь’
Повезло им, да?