Губи з філером• сегодня в 10:02
Боюся одна з дитиною їхати закордон
Я з того міста, яке зараз в шоці. Мій будинок теєє постраждав, пробило шматком дах і почалася пожежа на горищі саме де зал. В стелі залу зараз дірка.
Це таке, полагодимо. А от психологічно, я вже не вивожу, тільки чую гул сирени і в мене вже панічна атака.
Прийшла думка виїхати, але я банально боюся, не знаю англійської, боюся лагеря, боюся навіть сама їхати в Польщу.
Підкажіть, що робити?
Ду да ду да ду• сегодня в 11:39
Ответ дляНаша взяла
Совсем нереально для Вас снять однушку на ЗУ и пожить год, например?
Заработать 15 и их же отдать за аренду?
Я Головна• сегодня в 11:39
Ответ дляКвітнева Іванівна
Ага. Особливо Закарпаття стратегічно важливе в усіх сенсах.
Если туда перевезут производства, то и туда прилетать начнёт
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:39
Ответ дляДу да ду да ду
Заработать 15 и их же отдать за аренду?
Не коштує в райцентрі оренда 15 тисяч це міф
Ду да ду да ду• сегодня в 11:39
Ответ дляКвітнева Іванівна
А сколько?
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:40
Ответ дляДу да ду да ду
А сколько?
Відкриваєте будь яке місто, яке вас цікавить райцентр і дивитесь. Це нескладно. Оголошення в загальному доступі
Ду да ду да ду• сегодня в 11:41
Ответ дляКвітнева Іванівна
Ну 7 тысяч,что ей останется с ребенком? Пусть на выплаты едут
Эскиз бесконечности• сегодня в 11:41
Ответ дляДело было давно
От я нача вас розуміла на початкц теми, але не щрощуміла за рахунок якиз чоловіків живуть чоловіки в тилу?
не перегинайте
ви вважаєте не зарахунок чоловіків живе цієї баришні чоловік? він не пішов на війну, а живе своє краще життя... Чому хтось вмирає а такі потім сидять з чоловіками ще й бред пишуть?
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:42
Ответ дляДу да ду да ду
Якщо в неї в Київській області залишається чоловік, він аналогічно їй може допомагати.
Эскиз бесконечности• сегодня в 11:42
Ответ дляКвітнева Іванівна
А ти хто в цій історії, поміж мною і автором? Яка твоя роль, всім насрати в темі?
та напишіть вже конкретно все з деталями, допоміжіть автору...а не будьте прокладкою з банальними фразами.
Ду да ду да ду• сегодня в 11:42
Ответ дляКвітнева Іванівна
Смысл в чем? Почему не в Германию?!
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:42
Ответ дляЭскиз бесконечности
Удалено администрацией...
Незламна• сегодня в 11:42
Ответ дляКараПузовна
Новоприбывшим тоже, только на 100 евро меньше
Ні. Так само. Я як і раніше приїхавшим
Эскиз бесконечности• сегодня в 11:43
Ответ дляКвітнева Іванівна
Удалено администрацией...
а ви пробірочне?
Дівчина заглядєніє• сегодня в 11:44
Ответ дляВикликаю на дебати
Удалено администрацией...
блин ..не вывозишь ребенка, значит плозая мать...вывозишь , опять не так, сидишь на шее.....ну блин не у всех есть удаленная работа
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:47
Ответ дляЭскиз бесконечности
Удалено администрацией...
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:46
Ответ дляДу да ду да ду
Смысл в чем? Почему не в Германию?!
В Германію звичайно краще. Як і в скандинавські країни краще.
Дело было давно• сегодня в 11:49
Ответ дляЭскиз бесконечности
Вважаю, що він живе за власний рахунок і в цього розуму виявилося більше. Кого примусово відправили - тих звісно шкода, але й за їх ранок ніхто не живе. Не треба приписувать неіснуючі борги, бо прості люди при любому розкладі жили б краще ніж у війні. А при відкритих кордонах, то і взагалі. Але при відкритих кордонах не було б кого і попрікать тим що хтось ща когось воює ) воювалиб лише за себе та й по всьому.
Ду да ду да ду• сегодня в 11:47
Ответ дляКвітнева Іванівна
Мне знакомая сказала,что из Норвегии нельзя ездить в Украину. Интересно, это прпвда? ...
Квітнева Іванівна• сегодня в 11:49
Ответ дляДу да ду да ду
Не знаю,я не цікавилась. Моя подруга їздила в Голандію на початку війни. Двічі. Один раз поїхала, працювала там. Повернулась і вдруге їздила. Умов я не знаю.
Ду да ду да ду• сегодня в 11:50
Ответ дляКвітнева Іванівна
Чат ответил:
Полного физического запрета на пересечение границы нет, однако поездка в Украину без уважительной причины почти гарантированно приведет к аннулированию статуса коллективной защиты и вида на жительство в Норвегии.
Норвежский Директорат по делам иностранцев (UDI) жестко регулирует этот вопрос
Дело было давно• сегодня в 11:50
Ответ дляДу да ду да ду
Не можна але є нюанси, провідать помираючого родича і на похорон можна. То ж в лікарні вде навіть щнають як оформить ловідку для аля помираючого
Ду да ду да ду• сегодня в 11:51
Ответ дляДело было давно
Я в шоке, наши люди все законы обойдут
Квітнева Іванівна• 2 часа назад
Ответ дляДело было давно
Все на багато банальніше він енергетик.
Эскиз бесконечности• 2 часа назад
Ответ дляДело было давно
то може не варто тоді було б писати...пів країни зараз живуть своє життя?
всі прекрасно знають, що хтось живе своє життя, а хтось чуже.
Квітнева Іванівна• 2 часа назад
Ответ дляЭскиз бесконечности
А чому неварто писати те що є насправді? Пів країни живе своє життя і ви зараз саме цим займаєтесь. Живете своє життя і людям написуєте хуйню. Не бентежить нічого? Чи хтось у вас має питати що писати, схрєналі? Прийшла на порадницю вказівки роздавати.
175см55кг19лет (она)• 2 часа назад
Ответ дляИщу Аленя
Для меня самый плохой климат это +40, + 50 летом. Остальное ок. И от пасмурной погоды наоборот настроение лучше
Каждому свое.
Когда от ветра голова болит и через день парит на дождь- точно настроение улучшает
Эскиз бесконечности• 2 часа назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
слухайте, автору ви не в стані написати по суті і допомогти. Мені написали, що більше писати не будете...і далі пишите...та заради Бога приберіть себе від мене вже, ви взагалі не цікава)))
Квітнева Іванівна• 2 часа назад
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вивозите з під обстрілів молодець. Я такими жінкам захоплююсь. Як на мене іншого варіанту немає. А сидите ви на шиї, чи на виплатах, чи працюєте, це виключно ваша особиста справа.
Дівчина заглядєніє• 2 часа назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
та советчица именно на шее акцентировала внимание
Я супер-пупер• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
Мене лякає вмерти на чужині потрапивши в погану ’компанію’, такі випадки теж є. Або, наприклад, я захворію чи мені стане погано і дитина не зможе викликати лікаря
Я понимаю Вашш страх. Саиа выезжала из Харькова, правда ребёнку тогда было 8. Ехала ы Польшу, прожили и живём без пособий. Вы ещё подумайте над тем, что надо ехать в страну, нде сможете спокойно оставлять ребенка дома и идти на работу. Например, в Германии и Австрии детм не мрнут сами осиаваться дома лет до 14. В Норвегии тоже с этим строго. А выезжать всё боятся. Только еа советчице считают, что выехавшие живут в раю. Ага, так просто взять и выехать в никуда