Сіточка• вчера в 12:26

Чому деякі люди люблять дуже умнічать ?

На днях пофарбувалась в салоні (контуринг) біля обличчя видно пару блондинистих пасм,обійшлось все в 8 тисяч гривень
Подруга це побачивши сказала із жахом ,що могла мене за 1000 гривень так само пофарбувати (1 тисяча це чисто на фарбу)хоча вона не перукар і не колорист
Як на це реагувати?
Бо потім підеш зробиш вії за 2 тисячі,а вона скаже,що могла б так зробити за 200 гривень мені ,майстриня на всі руки просто
Астановитесь• вчера в 17:46
Ответ дляЗубная фея
Если вас сильно задевают ее комменты, так зачем вы озвучиваете цены?
Чтоб завидовала молча.