Инфотуфелька• 1 час назад

Самсунг флагмен S25 чи айфон 17

Вітання всім. Останні декілька років були лише тел.самсунги. Зараз час змінити тел.
І є можливість або на самсунг S25, або айфон 17. Братиму знову надовго, тому хочу хороший, і з чималою памяттю. Самсунг при останньому разі як змінили, то не отримала того дофаміну від нового тел.) Все те саме, лише зовні трошки різниця. А з іншої сторони все вже знаєш, купив перемістив інфо і все готово , користуйся)
Але думки не покидають за айфон. Пробувала в магазині, це звичайно буде мені мабуть тяжко звикнути, там навіть клавіатура інша і щоб відкоригувати слово, взагалі по іншому)). Здалось довго не зручно🤔 . Батарея хоч і менша за ємкістб, але довше тримає за самсунг. Фото камери теж.48, в самсунг 50, але відшуки , що фото краще в айфон. Ще розстроїло в самсугзі те, що він так напакований, але чомусь українську не підтримує, і по факту багатьма функціями хорошими, крутими не скористатися. Англ.в мене не на стільки хороша, нажаль поки що. Вже чимало обзорів переглянули. Хотіла запитати тих хто переходив, з самсунг на айфон як вам не жалкуєте? Чи зручно, звикли, щось би змінили. Поділіться своїми думками, може у когось є такий самсунг S25 чи афйон 17?
Оновлена версія• 1 час назад
У меня небыло Самсунгов. И переходить с айфона желания нет.

Швендяю містами• 1 час назад
пользуюсь всегда только самсунгами. сейчас флагман 24 года. я на айфон не перейду, нет причин. но это все вопрос предпочтений и привычки. если речь идет о дорогих линейках этих брендов, они оба хороши.

украинский и русский у меня есть.
Сегодня сержусь• 1 час назад
Если пользовались Самсунг - то Самсунг
Если пользовались Айфон - то Айфон

Привычка дело тонкое
Кракадэ• 1 час назад
Муж пару месяцев назад перешёл с андроида на айфон. Дети уговорили) Так чтоб в восторге, то нет. Говорит есть плюсы и минусы. Особенно когда уже привык к тем приложениям которые были. А теперь нужно искать замену
Даха-сваха• 1 час назад
У меня сейчас самсунг s24+, следующий айфон куплю, я просто не привыкла т.к всегда айфоны были и мне с ними комфортнее, что ли
Карусель-весель• 1 час назад
я перейшла з самсунг на айфон то насилу звикла три роки вже маю думала раніше що повернусь до самсунга тепер може і лишусь з айфоном. Але самсунги набагато зручніші і гнучкіші
ПлакалаВАвто• 1 час назад
У меня самсунг. Уже с 26 вышел. Может есть возможность подождать пол года и взять с 26 ультра, если вопрос в цене? Они какую-то супер камеру сделали. Я хочу его
Бідося• 1 час назад
Все життя були самсунги. Але попередній айфон кілька років.
Повернулася знов до самсунга, більш подобаються
Пані з калабані• 58 минут назад
У меня никогда не было андроидов, были всегда айфоны. Начиная с самого первого ( 2g). Желания сменить производителя ни разу не возникало. На вашем месте, подождала бы 18-й