Я матуся, мені можно• Изменено вчера в 20:47
Чоловік :ти така низькоінтелектуальна та без роботи
Я:зате ти такий розумний із високим айкьою ахався із мужиками
Хто правий?
Сусідка зверху• сегодня в 00:24
Ответ дляМаю рацію
Сама, ручками, сама
ну я не пишу фейкові пости підорашинської пропаганди, не очорнюю людину всевдофактами - якщо ви так глибоко в темі - пропонуєте паслушать жену - дайте посилання з достовірних джерел, інтерв’ю дружини
не жовту раша помийку звичайно
Маю рацію• сегодня в 00:33
Ответ дляСусідка зверху
не жовту раша помийку звичайно
Успокойтесь, никакой пропаганды тогда и быть не могло, против Виталика, он тогда нормально деньги поднимал в рф 🤣любили там его
Особенно мальчики
Сусідка зверху• сегодня в 00:39
Ответ дляМаю рацію
Особенно мальчики
тільки фактів нуль, доказів нуль - один рашабот б’є себе ногою в груди як Портнікова мальчікі в маасквє любілі, а в Україні чомусь разлюбілі вони його, а він їх - жодних згадок з того сумнозвісного фейку