Ласунка• 1 час назад
А Ви би відпустили чоловіка на корпоратив з
ночівлею? Це нормально в чоловічих колективах?Просто цікаво, чому не можна зібратись на ту саму рибалку або шашлики вранці і закінчити все це діло ввечорі?Що там можна робити вночі?Дуже відозріло.
Викликаю на дебати• 1 час назад
Хз, мой на корпоративы не ходит, он людей не любит. Тем более, тех, с кем работает
Love_Love_Love_• 1 час назад
А мені цікаво що з вами станеться якщо ваш чоловік вдома одну ніч непереночує і що це за формулювання « відпустила» він ваш син підліток?
Ласунка
• 1 час назад
Ответ дляВикликаю на дебати
Вот и я такая же.Зачем ночевать с людьми, которых и так видишь чаще чем свою семью?
Катастрофа• 1 час назад
Они и без этого если захотят - изменят. Их хлебом не корми, дай свой член всунуть в каждую на кого встанет
Василина Семеніч• 1 час назад
Я так, я не тривожнік
Якщо ваш чоловік вам захоче зрадити, то йому не обовʼязково буде ходити на корпоративи :)
Ласунка
• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні він просто сусід по квартирі
Чомусь мені в голову не приходило ночувати не дома.Якщо є така потреба, то навіщо взагалі родина.
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Ні він просто сусід по квартирі
Ви зануда
Ласунка
• 1 час назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Я так, я не тривожнік
Мова не про те, що він зрадить.Мене напрягає те, що я в так постійно сама з дитиною - чому не провести цей час разом і не запросили нас кудись з ночівлею.
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Ні він просто сусід по квартирі
Попробуйте съездить в отпуск с подругой. Не будьте такой душной
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Выходите из декрета
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Ні він просто сусід по квартирі
Яка така потреба? Відпочити людині окремо від сімʼї?
Борщик• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Выходите на работу уже
Бутерброд и я• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Новизны хочется
Харчовий тріль• 1 час назад
Ответ дляХолодная каша
Они вызовут шлюх и будут тарабанить их до утра , пока вы ту ноете
Кто хочет,их тарабанит и в обеденный перерыв и перед заездом в супермаркетом за хавчиком для семьи,я вас умоляю
Василина Семеніч• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Ні він просто сусід по квартирі
Так у вас не має корпоративів, тому ви спите вдома
Я от на цих вихідних з подругами їду в інше місто на два дні, чоловік залишається вдома, діти в таборі спортивному.
Уявіть наш рівень довіри до себе :)
Не заздріть тільки
Уявіть наш рівень довіри до себе :)
Не заздріть тільки
Харчовий тріль• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Ні він просто сусід по квартирі
А если бы вас подруги пригласили,вы бы поехали?
Харчовий тріль• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Сколько лет ребёнку?
Ласунка
• 1 час назад
Ответ дляХарчовий тріль
Наверное нет, я люблю проводить время с ребенком и мужем.С подругами встречаюсь без ночёвок.
Безпорадна Кроко• 58 минут назад
Ответ дляЛасунка
🤣 я бы от вас сбежала на две ночевку как минимум
Ласунка
• 57 минут назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Уявіть наш рівень довіри до себе :)
Не заздріть тільки
Уявіть наш рівень довіри до себе :)
Не заздріть тільки
В мене э корпоратив, але без ночівлі.Ви молодці, я собі не так шлюб уявляла чесно кажучи.
Міряю від одиниці• 57 минут назад
Ответ дляЛасунка
Я думала ви місяць,як народили...
Дитині 8 років і ви весь час з дитиною?
Люблю кетчуп• 56 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
ну например рога за ночь вырастут