Додаю напруги• сегодня в 12:12

Страх перемен

Сложно переходить на новое место работы, боюсь перемен
Запасная спина• сегодня в 12:12
Чого саме боїтеся?

Наполеон Бонапарт• сегодня в 12:13
Я змінювала місце роботи кожні 2 роки. Нічого страшного не має
Просто Фіфа• 2 часа назад
С работой это не страх, а неизвестность, она точно также влияет на эмоции.
КошкинДом• 2 часа назад
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ну ваш приклад це теж крайність.
КошкинДом• 2 часа назад
Автор, якщо у вас там будуть кращі умови, краща зарплата, і ви розумієте, що потягнете, то чого боятись
Наполеон Бонапарт• 2 часа назад
Ответ дляКошкинДом
Ну ваш приклад це теж крайність.
Зараз я маю власну справу. Нехай буде крайність.
Для мене працювати і боятись змінити щось це крайнімть і безвідповідалтність.