Білочкой назви• 2 часа назад

Робити ремонт в квартиру під оренду чи продати?

Дано: куплені 2 квартири на етапі будівництва. Собівартість першої 35 тисяч + ремонт і меблі 15, поки що не здана. Друга - 50 без ремонту, ще не збудована, ремонт десь 20 потягне. Ви б робили й другу чи просто перепродали? п.с. купували люди небагаті: роки на заробітках, економія на всьому, продали невелику спадщину. Зараз працюють на невелику зп (20-30 тис грн); захід України
Млинці зі смайликом• 2 часа назад
Ремонт за 20 к? Це як?

Люблю кетчуп• 2 часа назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ремонт за 20 к? Це як?
А шо не так?
Пушап Мі мі• 2 часа назад
Ви впевнені, що ремонт скільки вийде? Квартира вже зі стінами? Чи просто пуста з вільним плануванням?
Млинці зі смайликом• 2 часа назад
Ответ дляЛюблю кетчуп
А шо не так?
Очень мало. Что можно сделать за такие деньги в квартире после застройщика даже с небольшой площадью ?
Роздратована шкіра• 2 часа назад
Для чого ви вигадуєте
Люблю кетчуп• 2 часа назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
В гривни переведите, будет много
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляЛюблю кетчуп
В гривни переведите, будет много
Я знаю цены на работы и материал.
Люблю кетчуп• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я знаю цены на работы и материал.
Но не знаете какой ремонт нужен, а хозяева квартиры знают
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляЛюблю кетчуп
Самый простой. Господи, самый простой.

автор Білочкой назви • 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ремонт за 20 к? Це як?
нормально, це однокімнатна
автор Білочкой назви • 1 час назад
Ответ дляПушап Мі мі
зі стінами, 1 км
автор Білочкой назви • 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
якраз недавно робили, 15 вийшло, 40 кв.м., правда все по акціях аля епіцентру і т.д.
автор Білочкой назви • 1 час назад
Ответ дляРоздратована шкіра
Для чого ви вигадуєте
що саме вигадую?
автор Білочкой назви • 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Самый простой. Господи, самый простой.
ну я ж вам кажу, самий простий на 40 метрів вийшов 15 тисяч
Пригаю-цибаю• 1 час назад
Розрахуйте за принципом ’120 оренд’. Якщо 120 оренд принесуть суму вартості квартири з ремонтом +-20% то робіть ремонт і здавайте.
Вільний митець• 1 час назад
Ответ дляБілочкой назви
Сильно сомневаюсь.
Делала простой ремонт но все работы в гостинке 36 квадратов. 15 тыс долл без мебели и техники. Киев.
люблю_тортики• 1 час назад
Смотря, какая у них ситуация. Покупали детям, а дети выехали? ( Моя ситуация).
Лично я решила, что квартира пока стоит закрытая, после войны решаем. Сейчас с ремонтами и контролем арендаторов заниматься не хочу. Плюс, вложить деньги в ремонт, чтоб в квартиру прилетело и играться снова, ну такое.
Почемучка• 1 час назад
Я считала сразу продать или продать после ремонта (нравится делать ремонт) - экономически второй вариант не выгоден
автор Білочкой назви • 1 час назад
Ответ дляВільний митець
Сильно сомневаюсь.
Ну по-перше Київ це не периферія, по-друге, у вторинці робити дорожче, бо ще старе потрібно здерти, демонтувати і вивезти, по-третє, всі погрузочно-розгрузочні роботи, доставки, вивіз сміття - цим займались самі

автор Білочкой назви • 1 час назад
Ответ дляПочемучка
та якщо продати, то без ремонту нашо напрягатись. Але з кожним днем ціни так ростуть, що потім за ці гроші нічого не купиш
Вільний митець• 1 час назад
Ответ дляБілочкой назви
Демонтаж 49 тыс грн. Вывоз мусора 9 тыс грн. Я вела все расходы)
Доказывать мне нет смысла. Вы тратите свои деньги.
Слава Українi• 1 час назад
Я так же купила две, в 21 году
Обе сданы
В маленькой сделала скромный ремонт и уже сдала
В большей ничего не делала, не буду
Выставлю на продажу
Думаю ждать три года или нет, остался год, с момента оформления ( нюанс по налогу )