В шоколаде• 1 час назад

Чоловік пʼє пиво, бодун, високий тиск з 25 років, вага 130 кг , 180 см зріст

Зараз йому 40 років, конкор пʼє кожного ранку вже 5 років, а до того щось інше
Ну короче , скільки я його знаю- вічно тиск
Може випити за ніч 6 літрів пива, курить кожні 15 хв
І ось останній раз тиск був 220/110 він почав панікувати, забрали в лікарню, покапали. Аналізи в нормі, узд теж в нормі, трохи печінка збільшена сказали пити протектори

От питання- він шо реально такий здоровий? Чому лікарі не залякують? Як людина може бути здорова при таких вихідних даних?
Чи в тих лікарнях тільки аналізи мочі і заг аналіз крові? Як це вони не бачать проблеми

Брат
Зоряний Шлях• 59 минут назад
я тоже пиво обожаю... вес нормальный и давление тоже...

Квітнева Іванівна• 58 минут назад
а хто його має залякувати? кому це потрібно?
Чу Ча• 57 минут назад
кому він треба, боже
менше народу - больше кіслороду
Проня_Прокоповна• 57 минут назад
Кому треба здоровий тверезий чоловік?

Навіть нарколог не залякуватиме
В гости звали?• 55 минут назад
А для него самого это не очевидно? Вес ужасает, надо сбрасывать, но с пивом не слишком хорошо получится.
Он взрослый человек и в первую очередь должен быть нужен сам себе.
Проня_Прокоповна• 54 минуты назад
Зверніться в спец.мед.заклад приватний, там лікарі на пальцях пояснять проблему, допоможуть з лікуванням. Проблема залежності лікується не лише мед.препаратами, треба психотерапія. Чоловіки психотерапію бояться
вентиляторная• 53 минуты назад
Кожен сам відповідає за своє здоров´я.
Ви стільки років це терпите?
Дякую_аж_підскакую• 53 минуты назад
Пиво то не той алкоголь, який буде сильно впливати на організм
Ну й він не може тати здоровим при такій вазі.
вентиляторная• 52 минуты назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Це ви до кого зараз? До авторки?

Гидроусилитель руля• 52 минуты назад
кому он сдался?

еще каждое быдло уговаривать
Проня_Прокоповна• 52 минуты назад
Ответ длявентиляторная
Це ви до кого зараз? До авторки?
Так, а що ?
вентиляторная• 51 минуту назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Так, а що ?
Так вона не п´є.
Проня_Прокоповна• 51 минуту назад
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Пиво виробляє залежність!
Дякую_аж_підскакую• 50 минут назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Пиво виробляє залежність!
Залежність так, але ми говоримо про організм людини.
Проня_Прокоповна• 50 минут назад
Ответ длявентиляторная
Так вона не п´є.
Ну, вона співввзалежна, Їй треба розуміти все, що відбувається. Вона може вплинути на рішення брата
вентиляторная• 49 минут назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Це 40 річний 130 кг мужик взагалі то.
Не дитина, не синок, а доросле бидло п´яне
Проня_Прокоповна• 45 минут назад
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Алкогольна залежність часто переростає в алкоголізм, алкоголізм має три чи чотири ступені, і процес незворотні ній, якщо є залежність.
Колись чула як нарколог питав у запойного:ви
горілку п´є? Той: тіііі, Ви, що, як можна таке
пити? І додав гордо: Я пив віскі і коньяк.
Проня_Прокоповна• 45 минут назад
Ответ длявентиляторная
Це 40 річний 130 кг мужик взагалі то.
Авторка страждає, Їй треба психологічна допомога від спеціаліста який працює залежностями. Далі вона зрозуміє себе
Всіх підсаджую• 45 минут назад
Він здоровий, бо ще молодий.
Не стресує, живе в своє задоволення.
У 50 будуть інші результати, а в 60 ще інші...якщо доживе...

Дякую_аж_підскакую• 43 минуты назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви читаєте про те, що написано?
Ми не обговорюємо алкоголізм, лише фізичний стан тіла
Так от для людини з такою вагою 6 пляшок пива то ніщо, навіть 6 літрів… залежність так, буде, але серйозних наслідків для організму - ні. Буде зайва вага, може буде рости живіт, все.
Проня_Прокоповна• 38 минут назад
В сусідки син помер в 42 роки від пивної залежності, був фопом, обслуговування водяниз насосів, станцій. Опустився в люк, там тиск, до лікарні довели, але не врятували
Чупокабра• 41 минуту назад
У родственницы муж умер от алкогольной деменции. Бухал долго. По анализам печенка в нормальном состоянии, как и остальные органы. Ему когда деменцию поставили его прям со всех сторон проверили. Кровь, узд, мрт. Реально из проблем только мозг. Фиг знает, как оно так работает.
Проня_Прокоповна• 37 минут назад
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ви читаєте про те, що написано?
Вага від порушення обміну речовин і алкогольна залежність не на останньому місці, сусідчин син теж мав зайву вагу, почалися проблеми з тиском, як результат смерть. Пиво пив щовечора 2-4л
Бабка-ежика• 36 минут назад
Ви думаєте залякування допоможуть, у нього залежність. Треба йти до нарколога
Бабка-ежика• 35 минут назад
Ответ дляЧупокабра
Працює тому що алкоголь це нейротоксин насамперед
Чупокабра• 30 минут назад
Ответ дляБабка-ежика
Это понятно. Я о том, что человек бухал пол жизни, а печень и органы здоровы, ну кроме мозга. Тут на эутироксе всю жизнь, и печень привет передает
Бабка-ежика• 29 минут назад
Ответ дляЧупокабра
У нас есть много особенностей организма генетических отвечающих за процессы, это сложно, поэтому одни умирают от цирроза другие от деменции третьи отказывают почки и тд и тп
Чупокабра• 28 минут назад
Ответ дляБабка-ежика
Хах, я долго пыталась понять, что вы там написали, пока не исправили
автор В шоколаде • 24 минуты назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я взагалі не співзалежна
Мені просто цікаво що лікарі кажуть що здоровий
автор В шоколаде • 23 минуты назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Сказав лікар шо крає коньяк кожного вечора а не пиво