Вкаблучках• сегодня в 16:37
Есть тут рожденные в год козы ?
Или о знакомых можете что то рассказать?
Прочитала что люди родившиеся в этот год самые слабые и ранимые .
Голубая фишка• сегодня в 18:43
Ответ дляКоленная ложечка
Та ні, напружились. Навіть гуглити полізли, бо самі невзмозі слова скласти. ШІ рулить
Ви на приколі? Я це знала, тому що моя подруга 25 років як живе в Китаї і розказала мені це ще коли ми студентками були, в неї спеціальність китайська мова. Єдине що не знала, як китайською той ієрогліф пишеться
Не міряйте всіх по собі, не всім як вам власного інтелекту не вистачає та штучний потрібен
Кіна не буде• 36 минут назад
Ответ дляГолубая фишка
Овен це капець. Я доволі скептично відносилась до всіх цих зодіаків до того моменту як народила Овна
И что вытворяет Овен? Мама недавно рассказала, что я была той ещё доносчицей.