Пустощі-веселощі• 11 июля в 22:58
У кого деформаційний тип старіння, поділіться
У кого деформаційний тип старіння, поділіться які процедури були дієвими для вас.
Мені 40 років, з початком війни забила на себе, нічого не цікавило, але чесно кажучи лице попливло ще в 22 році(((
Зараз просто страшко, щоки висять.
Поділіться, що може робили для обличчя, що ви дуже побачили ефект.
Взимку вколола ботокс в лоб- яке дурне, чого я раніше не колола. Тепер думаю може фул фейс вколоти ботоксом.
Дякую за відгуки
Зараз просто страшко, щоки висять.
Дякую за відгуки