Кишмишная Мая• 2 часа назад
Ви пишите скарги?
От мала головняк спілкування з одним недоробленим сайтом. Служба приниження, замість служби підтримки, писати десь про це? Ну типу відгуки, чт пост в тредс? Чи не витрачати свої сили? Ви пишите скарги? Чи попсіхували і забули?
Уходя дверю не хлопать• 2 часа назад
Я пишу и плохое и хорошее. Может это как то повлияет на их работу
Тётя Хрюша• 2 часа назад
В Розетці недавно скаржилась на гор.лінію ,на обслуговування… Через тиждень дали 500грн скртифікат
Подзвонили, перепросили
Сама здивувалась)
Подзвонили, перепросили Сама здивувалась)
Кишмишная Мая
• 2 часа назад
Ответ дляПростоваля
Пост в тредс - это не жалоба, а нытье
Ну як сказати, пост може залетіти і буде розголос. Може звісно і не залетіти.
А я з косою• 2 часа назад
Як керівник служби, що працює зі скаргами, можу сказати: пишіть.
Скарга - це не просто викладання ваших емоцій (насправді, емоційні скарги - це жесть повна, бо працювати з такими дуже складно), а й, так звані: ’точки зростання’ для компанії.
Позитивні відгуки, звісно, приємніші. Але, саме скарги, дають найбільше інформації.
Тільки є два моменти: а) компанія має бути зацікавленою в тому, аби покращуватися; б) дуже бажано, аби ви доносили суть логічно, а не в стилі: ’Ви - говнюки і я більше до вас не звернусь’.
А я з косою• 2 часа назад
Ответ дляПоліцейський патруль
Работаю с жалобами. жалуются, в основном неадекваты.
О, колега?
Неадекватів вистачає. Але, все ж, в більшості, нормальні люди. Іноді тільки емоційні занадто.
Кишмишная Мая
• 2 часа назад
Ответ дляА я з косою
Тут би якось до керівництва достукатись. Тут хіба що так, через розголос. Але чи зміниться там щось - велике питання…скоріше ні, ніж так
Кишмишная Мая
• 2 часа назад
Ответ дляКрим мій
Служба унижения, вместо поддержки?!
Шафа что ли?
Так! 😁
Крим мій• 2 часа назад
Ответ дляКишмишная Мая
Так! 😁
Гиблое дело. Им на все насрать. Так руководители ещё конченней их подчиненных. Знаю о чем говорю!
Кишмишная Мая
• 2 часа назад
Ответ дляКрим мій
🥲
Дюйм оф о4ка• 2 часа назад
Ответ дляКишмишная Мая
Почему вы себя ограничиваете Напишите пост в ТРЦ Напишите в Гугле Напишите здесь тему с названием компании чтобы каждый кто будет гуглить узнал правдивые отзывы
Кишмишная Мая
• 2 часа назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Shafa.ua
А я з косою• 2 часа назад
Ответ дляКишмишная Мая
Розумієте: не за кожною скаргою слідують зміни. Але в мене, наприклад, кожна скарга (навіть найдурацька) фіксується. І далі йде в діло статистика. Якщо клієнти масово підсвічують нам якесь питання, то, хоч би яким дурацьким воно нам не здавалося, ми думаємо над тим, що і як нам змінити, аби покращитися.
А розголос... Відверто: в мене вже такі речі не викликають пієтету. Як і погрози про суд, поліцію, держспоживслужбу і ще бо зна що.
Як на мене, то краще, принаймні для початку, звернутися напряму.
Дюйм оф о4ка• 2 часа назад
Ответ дляКишмишная Мая
Shafa.ua
Так Создайте тему без анонима с описанием проблемы и закройте её сразу тогда при поиске в Гугле она будет выскакивать В общем списке
Крим мій• 2 часа назад
Ответ дляА я з косою
Это Шафа. Они невменяемые там все. Жаловатся там некуда. Автор, не тратьте силы.
Кишмишная Мая
• 2 часа назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я не зовсім зрозуміла. Можете пояснити як це зробити? Бо я думала писати в тредс. Але просто не розумію чи є сенс.
Бубль Гум)• 2 часа назад
Ответ дляКишмишная Мая
Так! 😁
взагалі немає сенсу - це маленька приватна фопівська компанія, їм тупо пофіг
Кишмишная Мая
• 2 часа назад
Ответ дляБубль Гум)
Та наче ж не така маленька, але звернулась з питанням, зробили ще з мене винну, замість допомоги пригрозили видалити профіль, хоча повірте, там взагалі питання не в тому, і профіль мені тупо нема за що видаляти. Тобто звернулася за домогою так сказати, у відповідь отаке. Попросила зв’язатися з їх керівництвом, то закрили звернення. Тупо служба приниження, а не служба підтримки. Питання не вирішили, а нерви потріпали добряче.
Тётя Хрюша• 2 часа назад
Ответ дляА я з косою
Ви професіонал,чесно