Йосип_молодий• Изменено вчера в 22:53

купили друге авто, друзі почали ігнорувати

купили з чоловіком нещодавно друге авто для міста бо наше жере багато бензину який ще й подорожчав, коли сказали друзям реакція була якась дивна , навіть не запитали яке і не привітали просто аа ясно
після того стали нас стали уникати і зменшили спілкування
подруга перше що сказала «а те що не будете продавати і скільки коштує, якого року без вітаю і покажи
зрозуміла що тепер не хочу взагалі нічим ділитися хорошим з людьми я завжди коли мені щось говорять хороше радію як ідіотка вітаю хвалю (навіть коли мені все рівно інколи, ніколи не подам виду з ввічливості)
якось коли біда то всі цікавляться)