Кумедна• 12 июля в 23:59

В каком возрасте у вас появилось свое первое несьемное жилье?

То есть квартира, хотя бы 1к. У меня в 25, мама помогла, Харьков, ипотека была в 2005 году. Сейчас дом разбит, но мы ее продали давно
Сундучок с каникулами• вчера в 23:42
Ответ дляПробілНеПрацює
Ну так я і дізнаюсь. Що таке Буд? Чоловік ок, а ви?
Ви військова? Воювали раніше чи зараз? що так вже вас в запас, ви написали обидва от я і цікавлюсь як житло дають
Чого ви так накинулись
Я не кидалась. Кидались ви, наче всі хто отримав житло винні іншим.

Так, я теж була військовою, але дали не через це, а через інвалідність дитини. Тому що житла ми не мали, зі зйому довелось з´їхати в лікарню, а чоловік жив на роботі в кабінеті. І так півтора роки.

Сундучок с каникулами• вчера в 23:46
Ответ дляПробілНеПрацює
А то… шо такі бики отримують пенсію і ні дня ні х@я не воювали , а мали б зараз там бути рад військові. Пенсіонери пересрані Наробили собі і сидять
А діти молодь воює
Дура ти тупа
Я живу в будинку де майже всі військові. І всім квартири дали.
Зараз з чоловіків в будинку відсотків 10, і ті то з костилями, то з протезами.
У мене сусід військовий пенсіонер. Йому 60+. Він з 2022 вдома був можливо місяць якщо разом за весь час. При тому що він офіцер. Де жарко там І він. Після двох поранень ледь на реальну пенсію відправили.
І так багато хто. Хоча більшість - це військові пенсіонери. І не рядові.
В жінки волонтерять в основному. В вільний від роботи час.