В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Їдемо в Карпати поділіться бюджетним житлом
Хочемо з чоловіком і двома дітьми поїхати а Карпати(Яремче, Буковель), потрібно два дні десь ночувати, готувати їсти, а так плануємо десь їздити, ходити. Поділіться бюджетним житлом, щоб просто переночувати. Дякую завчасно!
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Ответ длямаска Ілона
Не вигадую, на власному досвіді.
У нас інший досвід у червні
Голубая фишка• 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Дякую, не вмію так шукати
Як так? Ввести жати і напрямок
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
ви якась недалека. то було тоді. зараз какао 230-250 грн. поїсти голого борщику синього 370-400 грн (невелика мисочка). це не в ресторані, в колибі. продукти в магазинах золоті і їх там мало. філе куряче 350 грн))) свинина під 500-600 грн))) телятина 800-900 грн. сало по 500 грн звичайне. черешня 350 -370 грн. лохина 1200-1500 грн за кіло))
А Ви точно далека....маємо досвід в червні.
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Це в Буковелі? Ну то від´їхати 30 км в сторону і ціни вдвічі дешевше чи втричі.
в Буковелі ,в Яремче. воно то так але ця їзда - незручно. бензин теж тепер золотий. короче,це дуже і дуже невигідно
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
У нас інший досвід у червні
значить ви жили в якійсь собачій конурі і їли помиї.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Дземброня, Пилипец. Если хотите поехать в Буковель, то Татаров.
В Дземброню танкова дорога в круту гору, це найвище село в Карпатах. Ще й прикордонний контроль.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Ціна бензину на кілька днів дорівнює ціні одного обіду в Буковелі.
В моїй хаті моя правда
• 1 час назад
Ответ дляГолубая фишка
Як так? Ввести жати і напрямок
Ну не дуже це і бюджетно, Ви вибрали на 2-х, нас четверо - 160 доларів за дві ночівлі
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
ну дуже незручно на продуктами їздити за 30 км. ну це ж треш. мало того що все дорого ще й поїдь за продуктами за 30 км, а потім ще й приготуй. відпочинок зашибісь.не дай бог так відпочивати
Скіфська пектораль• 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так, один день в Яремче, другий - Буковель
зачем ехать с ночевкой в буковель, если вы на машине?
ночевать можно в яремче, до буковели 30 минут ехатьт
Скіфська пектораль• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
ну чому ж? в Буковелі в 2019 році стаканчик какао коштував 70 грн.
а сейчас - борщ 700 грн ))
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Ми жили в Микуличині, снідали в будиночку, обідали там же в кафешках, в Яремче їздили в Гедзьо-Парк на кілька годин.
маска Ілона• 1 час назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
То скільки його випити треба на 60 тисяч
А ви лише на какао збираєтеся триматися тиждень?
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляСкіфська пектораль
а сейчас - борщ 700 грн ))
дуе можливо. я бачила в колибі за 390
Голубая фишка• 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Вибрала 4
А ви хотіли четверо за скільки жити, за 1000 грн?
Якщо врахувати що в Буковелі 100$ ціна обіду скромного то це дуже бюджетно
Борисфенка• 1 час назад
Що робити в Буковелі влітку, взагалі незрозуміло, всі навколишні околиці такі самі, гори, колиби, полонини, чани.
Скіфська пектораль• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
тю, сало в киеве по 800-1000
надо ехать в букеовель за салом ))))
Скіфська пектораль• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
ой да ладно, борщик 400-500 грн в ресторане, по 700 был зимой
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляСкіфська пектораль
тю, сало в киеве по 800-1000
надо ехать в букеовель за салом ))))
я покупаю за 300 грн сало..Киев. Шевч.район. можна найти и за 1700 на владимирском. Много ума не надо. а филе куриное в Форе сегодня 170 грн. и свинные ребрышки молодые 180 грн. Свежайшее. Кормлю филейкой кота. Он вонючее или не такое не ест.
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Ви не хаміть, в отелі з басейном та сніданками
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Ответ длямаска Ілона
Там є ,,Сільпо, і є мангал в отелі
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляСкіфська пектораль
ну це ж неадекватна ціна)))
Скіфська пектораль• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
на владимирском нет сала, уже очень давно
там есть икра и ягоды, и арт простир
свинину котам нельзя
филе по 170 - это ряба на анаболиках, крови и гормонах, спасибо-пожалуйста, мне такое не надо
кот, если голодный - ест все, даже хлеб и вискас
сало 800-1000 грн - домашнее, генеральское, невероятно вкусное, на соломе
обычно да, можно до 400 грн купить
там есть икра и ягоды, и арт простир
свинину котам нельзя
обычно да, можно до 400 грн купить
Скіфська пектораль• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
ну це ж неадекватна ціна)))
ну, это ж буковель )))
меня в одессе месяц назад цены впечатлили - коктейли по такой же цене - уж лучше борщик в карпатах )) ей богу
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляСкіфська пектораль
там есть икра и ягоды, и арт простир
свинину котам нельзя
обычно да, можно до 400 грн купить
там есть икра и ягоды, и арт простир
свинину котам нельзя
обычно да, можно до 400 грн купить
свинину коту не даю. просто то же филе в Буковеле 350-380 грн. вот и все.
Скіфська пектораль• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
я понятия не имею, какое там филе
там полно готоввой еды и нормальных ресторанов, туда ездят не у плиты стоять - филе по 170 грн из форы готовить
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляСкіфська пектораль
я понятия не имею, какое там филе
я не готовлю. но я видела цены.
маска Ілона• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Не помої, а сало привезене з собою хіба що.
маска Ілона• 1 час назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Там є ,,Сільпо, і є мангал в отелі
Навіщо тоді їхати туди, щоб харчуватися з Сільпо і готувати на мангал. Все це можна вдома отримати.