Да будет так• сегодня в 16:37

Яке відсвяткувати свій день народження?

Ніколи не хочу святкувати . Я і двоє дітей підлітків. Може підкажете ідеї?
Тень льва• сегодня в 16:38
Сходите в мак и кино, аквапарк

Дама с заначкой• сегодня в 16:38
Не святкуйте.
Для чого себе напружувати?
автор Да будет так • сегодня в 16:41
Ответ дляДама с заначкой
Не святкуйте.
Для чого себе напружувати?
Такий варіант теж розглядаю. Просто лягти спати після роботи) Але діти думаю розстрояться, що не пригостила.
А у нас макарошки• сегодня в 16:40
Ответ дляДа будет так
Це ж для вас і є свято, так і святкуйте.
автор Да будет так • сегодня в 16:41
Ответ дляА у нас макарошки
Дякую, Ви праві
Качка в тапцях• сегодня в 16:42
Ответ дляДа будет так
Поедете в какой то комплекс с бассейном и там с обедом отдохните
Тяжка справа• сегодня в 16:42
Ми кудись їздимо
Можна в Трускавець чи Східницю
Вечеря, спа, басейни
ТаПрямТам• сегодня в 16:43
Ответ дляДа будет так
Так сходите в мак или закажите домой пиццу, тем более, что в єтот день работать будете
Я Головна• сегодня в 16:44
Робите собі вихідний перед датою народження. Висипаєтеся, снідаєте, берете стільки тисяч, скільки можете витрати за день чи два, виходите з дому і починаєте відчувати у вас свято і двоє прекрасних дітей.

ПампушОК• сегодня в 16:47
Я на свій день народження їду в інше місто і гульбаню так, як хочу.
Але в мене діти дорослі і чоловіка вже немає.
автор Да будет так • сегодня в 16:48
Ответ дляЯ Головна
Дякую! Вихідний буде після ДН. Треба якось настроїтись щоб не бути осликом ІА. Заради дітей.
автор Да будет так • сегодня в 16:50
Ответ дляПампушОК
В мене нема компанії на жаль. Гульбанити можу тільки з дітьки ( пепсі/кола/ мохіто)))
Я Головна• сегодня в 16:50
Ответ дляДа будет так
Якийсь у вас настрій депрешн.
На ДН рідні діти це найкраща компанія
автор Да будет так • сегодня в 16:51
Ответ дляЯ Головна
Якийсь у вас настрій депрешн.
На ДН рідні діти це найкраща компанія
Крім дітей нема нікого. Мабуть тому і настрій такий собі.
автор Да будет так • сегодня в 16:52
Але дасть Бог війна закінчиться, буде краще.
Я Головна• сегодня в 16:55
Ответ дляДа будет так
Краще не буде, ви ставите життя на постійну паузу, а так не можна, інакше загоните себе.
Фінанси є? Купіть білети в інше місто, вдягніть джинси футболки, візьміть з собою пару трусів і нярядну сукню. Приїдьте в центр міста, зніміть номер на добу, душ, кафе і гуляйте містом, шукайте в гуглі цікаві локації.
автор Да будет так • сегодня в 17:08
Ответ дляЯ Головна
Я завжди всім таке раджу і сама люблю. Але цього року якось зовсім не на часі.
тянитолкайка• сегодня в 17:28
В кінці місяця також буде ДН, мої всі мають від´їхати , тому буду сама. Поки планую взяти вихідний на роботі і поїхати в автобусний тур на 1 день.
А що б вам підняло настрій ?
Можна в кіно всі разом, а потім в кафе )
Дама с заначкой• сегодня в 17:37
Ответ дляДа будет так
Скільки дітям років?
Може, вони мамі зроблять святковий сніданок, куплять тортик, морозиво, на букет скинуться?
На їх день народження так само ви всіх пригощаєте. Можно потихеньку міняти правила.

У вас взагалі ні родичів, ні подруги, щоб хтось міг дітям прямо сказати, що пора і їм включатися в родинні традиції?

автор Да будет так • 2 часа назад
Ответ дляДама с заначкой
Скільки дітям років?

Тільки діти. І вони поки не переорієнтувались в організаторів, якось не склалось.