Реверанс• вчера в 19:32

Котилися-котилися і докотилися. Лучанова почали відмазувати.

ЯК КОМАНДИРА 155-Ї БРИГАДИ РЯТУЮТЬ ВІД ПОКАРАННЯ
Natalia505• вчера в 19:33
Я дивилась засідання. Він взагалі у відпустці був. Нікого не знає, нічого не чув, не бачив і готовий співпрацювати. Гидота

автор Реверанс • вчера в 19:40
У Калинівці сьогодні було прощання з братами Мосейчуками
Віддати останню шану Максиму та Роману Мосейчукам, яких жорстоко вбили після викрадення, до місцевого моргу прийшли голова Білоцерківської районної військової адміністрації, голова громади, військові, рідні, друзі, побратими та небайдужі.
Після церемонії їх поховали на Калинівському кладовищі поруч із батьком, який загинув, захищаючи Україну. Батьку назбирали 26 000 підписів на Героя України. Україна віддячила батьку за його подвиги убивством його кровинок. Ті, хто повинен був захищати цивільних людей від ворогів, сам став страшним ворогомиі вбив мирних людей! Вбив, насолоджуючись численних перевагою і наявністю зброї, вбив, бо насолоджувався самим процесом вбивства мирних, цивільних молодих людей! Ці хлопці могли жити, любити, творити, діточок ростити, допомагати своїй матері, їх батько життя поклав, щоб його діти жили, але злочинний внутрішній ворог їм не дав цього, від забрав у матері двох її синів.
Борисфенка• вчера в 19:44
Печально це все. Сучара отримає пару років умовно.
автор Реверанс • вчера в 19:47
Повний кавалер ордену Богдана Хмельницького й надалі буде творити таке. Його дружина складати списки їй неугодних.
Найцікавіше, що мотоцикл мав тільки третій брат. Той,що залишився чудом в живих.
За що закатували людей, які навіть мотоцикла не мали невідомо.
Тому ,що так захотів командир.
Прострілили колінні чашечки, вкинули як щось неживе до авто.
Провели шмон в хаті, вкрали сервер і камери спостереження.
Групою зачистки командував цілий сержант, напевне на передку вже всі завдання виконали. Що змогли взяти коптер, авто і 10 військових для виконання такої важливої місії в тилу. В одного 15 куль в голові, в другого брата 8 куль.І зарили на полігоні.
frumoasa17• вчера в 19:47
Недарма Маркус сказав, що вже навіть не совкову систему в ЗСУ насаджують, а рагульську. Кацап сирок разом з потужником повністю розкладають армію і все що було хороше, зміни в ЗСУ в 2022 році залишиться тільки у минулому. Армію заповнюють садисти та кати. Скоро таке буде майже повсюди. Ще і нуль реакції з боку правоохоронних органів, так як всі під...
автор Реверанс • вчера в 19:52
З Днем Державності Зеленського.
Сьогодні свято.
Гарну державу вибудував Дон-Дон Зеленський.
Саме таку про яку мріяв.
автор Реверанс • вчера в 20:05
Убивцю і його поплічників, до довічного ув´язнення. За злочини військових вчинені проти цивільних громадян групою осіб за попередньою змовою по наказу свого камандира. Українці, які прийшли захищати країну не будуть їхати 700 кілометрів, щоб вбити 2 чоловіків, які не подобаються дружині їх командира.
Дружина, яка записувала список неугодних їй односельчан, куди вписала навіть дітей теж повинна бути притягнута до кримінальної відповідальності.
Життя за життя.
Життя є найціннішим даром, що має людина на цій землі.
Його неможливо повернути ні за які гроші.
Воно не вимірюється матеріальними цінностями чи багатством і дається лише один раз щоби життя народжувало життя.
Будь-які конфлікти мають вирішуватися законом, а не насильством.
У Калинівці по всій дорозі лежать квіти. Молодь прийшла з плакатами «Звання не дає право на вбивство» і «Вбиває не гучність, а безкарність».
Після прямих закликів до політичних репресій та встановлення диктатури Корчинський називає вбивство людей військовослужбовцями 155 бригади ’лицарством’.
Цю ідею підхоплює паркетний полковник Грамарчук, якому виявляється з тих же ’лицарських міркувань’ нічого не варто ’жмуранути цивіла та розібрати як свиню’.
Колапс права, позасудові розправи, свавілля озброєних людей - це руйнує державу зсередини ще сильніше ніж дії ворога, але чомусь заклики толерувати таке не викликають питань у правоохоронців (хоча в епоху ’превентивних санкцій’ це не дивно).
Якщо українці слухняно ковтатимуть цю ментальну блювоту - то дуже скоро опиняться в ролі слухняного стада, а який бурят його буде погоняти, місцевий чи російський буде вже неважливо.
AnnaOst• вчера в 20:07
Та ну нафіг! Після такого не відмажеш. Очевидно, що він буде відмазуватися до останнього. Але ж і прокурори мають свою роботу робити
автор Реверанс • вчера в 20:12
«Це ж не горе в одній сім’ї, це горе на все село», — каже Ольга, подруга родини Мосейчуків.
До людей ще не дійшло куди ми скочуємось.......
Можна тільки уявити, що буде далі.
Та чого там уявляти, просто історичні книги почитати потрібно.
Ми вже стали європейським Сомалі.
ДемСокира підмахує режиму, Трегубов вважає смерть братів правильною. І президент не при чому. Закони на паузі, Конституцію можна викинути...

автор Реверанс • вчера в 20:15
А тепер згадаймо, з чого все починалося. Згадаймо хронологію цієї трагічної історії. Першим комбригом 155-ї був полковник Дмитро Рюмшин. Справжній, адекватний бойовий офіцер. Людина, яка формувала цю бригаду і з перших днів відкрито говорила командуванню правду: про те, що людей присилають без підготовки; про те, що немає техніки; про те, що не можна воювати красивими доповідями на слайдах.
Зеленському правда не сподобалася. Зручніше було звинуватити комбрига у ’неспроможності’. Рюмшина свідомо й цинічно мочили в медіапросторі, тавруючи перед суспільством та міжнародними партнерами як корупціонера — навіть без фактів і слідчих доказів. На нього нацькували ДБР та СБУ, сфабрикували справу через нібито СЗЧ під час навчань у Франції й кинули за ґрати на 11 місяців. Бойового офіцера знищували системно, щоб звільнити місце для ’зручних’ — для тих, хто не ставитиме зайвих питань про фінансові потоки, не проситиме за людей і заплющуватиме очі на реальний стан справ. І тут варто наголосити: умисно ввели в оману не лише власний народ, а й країну-партнера, яка була безпосередньо дотична до формування та навчання цієї бригади.
І от Рюмшина усунули. Увімкнули ’ручне управління’ й поставили Лучанова. Результат? Славетну бригаду прорекламували на всю країну як приватну банду, де бійців залякують, а цивільних громадян нашої ж країни викрадають і розстрілюють. Нівелювали здобутки попередніх командирів, славу бійців, які виконували надважкі завдання та віддали найцінніше — своє життя.
автор Реверанс • вчера в 20:24
День Державності України саме те свято, коли потрібно нагадати президенту Зеленському що його поведінка вже давно виходить за рамки Конституції та Закону України. Не потрібно тут будувати свою корею, чечню чи росію.
Адвокат Лучанова стверджує, що злочинною групою керував Шурко — головний сержант бригади.
За його словами, жодної згадки про екскомандира Лучанова у матеріалах провадження немає. Значить і Лучанов невинуватий ні в чому.