Тут как тут• вчера в 20:17
Увлеклась вареньем) морозить фрукты на хочу
Сделала из вишни и абрикоса, что еще делаете? Ягоды это перетирать надо как я поняла, особо морочиться на хотелось бы
Чай не пью, только кофе• вчера в 20:19
Смородину перекрутить на мясорубке, засыпать сахаром, проварить, разлить по банкам, и закатать. Получите на выходе ароматное желе
Natalia505• вчера в 20:20
Мені з білого наливу подобається воно легке і світле. Взагалі ці яблука люблю консервувати і компот з них хороший
ЖаннаНеАгузарова• вчера в 20:22
Ягоды необязательно перетирать. Можно и так, просто разное выходит и так и так вкусно.
Потринділиця• вчера в 20:21
Я тільки з порічки роблю желе. Все інше морожу. У нас не їдять варення та джеми чомусь. Я й це желе не факт, що не викину
Зупка_цем• вчера в 20:23
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Дуже смачний джем сік смородини+ яблука( зараз білий налив)
Зупка_цем• вчера в 20:23
Ответ дляNatalia505
В мене бувша колега робила з білого наливу таке прозоре золотаве і в ньому шматочки яблук. Ммм
Тут как тут
• вчера в 20:23
Ответ дляNatalia505
Я роблю з смородини, малини і яблук зазвичай.
А в малине не чувствуется косточка?
Зупка_цем• вчера в 20:23
Ответ дляТут как тут
А в малине не чувствуется косточка?
Тоді треба перетирати
Тут как тут
• вчера в 20:23
Ответ дляПотринділиця
Я просто боюсь морозить с этими отключениями на зиму
Лагшмивара• вчера в 20:24
яблучне пюре з білого наливу, з осінніх ябук варення скибочками з лимоном, з груші Бери скибочками, з айви повидло на пиріжки і тертий пиріг, з жовтої аличі варення, з йошти зі смородиною, з ожини
Потринділиця• вчера в 20:24
Ответ дляТут как тут
Ми з електрикою постійно.
Тут как тут
• вчера в 20:24
Ответ дляБарабан для дорослих
Не умею готовить варенье. Кто б научил
Я нашла рецепт пятиминутка)
Тут как тут
• вчера в 20:25
Ответ дляПотринділиця
Ми з електрикою постійно.
Тогда хорошо, я раньше тоже морозила все
Распутница• вчера в 20:26
Я варю клубничное, абрикосовое и малиновое. Вишню замораживаю. И больше никаких заготовок не делаю
Щира українка• вчера в 20:30
Делала из абрикос,клубники и малины.Черную смородину разбила блендером,добавила немного сахара,в бутылки и в морозилку.С прошлого года остались такие же абрикосы и клубника.
Natalia505• вчера в 20:32
Ответ дляТут как тут
А в малине не чувствуется косточка?
Ні, зовсім ні. Ми всі ним лікуємось взимку. При простуді чай з малиновим варенням пісня.
Тут как тут
• вчера в 20:42
Ответ дляНезламна
Девочки, а вы варенье потом пастеризуете на водяной бане?
Нет , не нужно если сахара правильные пропорции и баночки стерелизованы
Незламна• вчера в 20:59
Ответ дляТут как тут
Спасибо! Дело в том, что я делала клубничное и оно у меня потемнело. Вот думаю надо было его пастеризировать
Ищу Аленя• вчера в 21:06
Ответ дляТут как тут
А в малине не чувствуется косточка?
Пропустите через мясорубку с насадкой для томатного сока,я так делала крыжовник, смородину, получается без косточек и что важно, можно с хвостиками не мудохаться, помыл и вперёд, быстро и хорошо
Девочки, кто может выслать белый налив ведёрко, за деньги, нужны немелкие, рваные чтобы хорошо лежал хотя бы пару недель, муж на гемодиализе, много нельзя- калий, быстро не съест, очень просит, нигде не могу найти
Полуницю з м´ятою варення варила і з пелюстками троянд.Вишню на цукати всю переробила. Сьогодні переробляла чорну смородину,зварила половину,половину пюре заморозила на пастилу. Ще цукати з кабачків вишневі сушу,лимонні і завтра треба з трояндовим сиропом поставити сушити.На днях буду яблука білий налив на повидло переробляти і ще ранні якісь вже дозріли,то хочу оцету зробити з них. Абрикоси ще зелені,доспіють ,то курагу зроблю і трохи варення з миндалем закрию.
Ото буде веселуха• вчера в 23:03
Ответ дляNatalia505
А як саме ви варите з білого наливу?
Ото буде веселуха• вчера в 23:08
Цього року зробила малину п´ятихвилинку і абрикоси перебиті кипнула. Всюди цукру по пів кіла кинула, але абрикоси настільки солодкі, що мені і пів кілограма приторно((
Вишень не було, смородини мало, жалко варить - заморозила на пироги. Ще в планах яблука, слива, але найбільш люблю варення з білої кислої аличі, воно таке мармеладненьке