sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Еда, Кулинария - Овощи, фрукты, ягоды
anonim_156
мегамоСГ• 20 июня в 15:08

Не выбрасывайте пагинци от клубнички! очень полезная вещь.

Пагинци хвостыкы подсушить хорошо и добавлять в чайок!!такой ароматный !!! Мммии..
woman_facepalming 5 face_with_tears_of_joy 1
29 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_105
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:10
1
В школі ботаніку пропустили?
like 1 woman_facepalming 1

anonim_177
Панна Кота• 20 июня в 15:10
2
Сами то пробовали, автор?
like 1
anonim_186
Я матуся, мені можно• 20 июня в 15:11
3
Хвостики? А свіжі теж можна?
anonim_186
Я матуся, мені можно• 20 июня в 15:11
4
Ответ дляДайте вподобайок
В школі ботаніку пропустили?
А шо там?
anonim_162
Начальник Анонимов• 20 июня в 15:11
5
А з бананових шкірок можна варення варити
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 1
anonim_124
МинерАлочка• 20 июня в 15:11
6
Не викидайте шкарлупки від яєць і шкірки від картопельки та огірочків, все в окрошечьку пайдет мммми...
face_with_tears_of_joy 5 woman_facepalming 1
anonim_105
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:13
7
Ответ дляПанна Кота
Сами то пробовали, автор?
Так, лиш то чашолистики. Вона сушила на зиму , коли я привозила домашню ягоду. Ще в 90ті мене навчила лаборантка на кафедрі нашому універі.
anonim_145
Помилуйте мадам• 20 июня в 15:12
8
Ответ дляМинерАлочка
Не викидайте шкарлупки від яєць і шкірки від картопельки та огірочків, все в окрошечьку пайдет мммми...
Просто залить кефирчик или айранчик в мусорное ведро и готова окрошечка, мммими)))
face_with_tears_of_joy 13 woman_facepalming 1
anonim_78
Поторописька• 20 июня в 15:14
9
Ответ дляНачальник Анонимов
А з бананових шкірок можна варення варити
А я про арбузні чула
І ще з шишок

anonim_124
МинерАлочка• 20 июня в 15:14
10
Ответ дляПомилуйте мадам
Просто залить кефирчик или айранчик в мусорное ведро и готова окрошечка, мммими)))
І чайочьком з хвостиками від автора теми запити мммии))
face_with_tears_of_joy 5
anonim_105
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:14
11
Ответ дляНачальник Анонимов
А з бананових шкірок можна варення варити
Ой ні. Банани оброблені хімікатами. Всі хімікати зосереджені в шкірці
anonim_105
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:14
12
Ответ дляЯ матуся, мені можно
А шо там?
Будова рослин.
anonim_145
Помилуйте мадам• 20 июня в 15:15
13
Ответ дляДайте вподобайок
Ой ні. Банани оброблені хімікатами. Всі хімікати зосереджені в шкірці
Если их высушить и сшить то можно юбочку или топик сделать
face_with_tears_of_joy 5
anonim_66
Тільки не про гроші• 20 июня в 15:22
14
а з фекалій вершки зібрать можна?
woman_facepalming 1
anonim_105
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:22
15
Ответ дляПомилуйте мадам
Если их высушить и сшить то можно юбочку или топик сделать
Коноплі, льон більш практичні на нашій землі( це з шкільної історіІ)
anonim_145
Помилуйте мадам• 20 июня в 15:23
16
Ответ дляДайте вподобайок
Коноплі, льон більш практичні на нашій землі( це з шкільної історіІ)
За коноплі ж посодють)д
face_with_tears_of_joy 1
anonim_66
Тільки не про гроші• 20 июня в 15:24
17
Ответ дляПомилуйте мадам
За коноплі ж посодють)д
посодють, а ви вже в арештантському кліфту
face_with_tears_of_joy 1
anonim_145
Помилуйте мадам• 20 июня в 15:25
18
Ответ дляТільки не про гроші
посодють, а ви вже в арештантському кліфту
Мне на зону нельзя))
face_with_tears_of_joy 2
anonim_66
Тільки не про гроші• 20 июня в 15:28
19
Ответ дляПомилуйте мадам
Мне на зону нельзя))
в такому разі не сушіть полуничну гичку, щоб чого лихого не трапилося
face_with_tears_of_joy 3

anonim_199
Малинка• 20 июня в 15:35
20
Я сушу в этом году.
У меня их морская свинка ест.
Саму клубнику не хочет, только листики и эти чашелистики.
smiling_face_with_hearts 3
anonim_102
Крайня невістка• 20 июня в 15:42
21
Ответ дляДайте вподобайок
Ой ні. Банани оброблені хімікатами. Всі хімікати зосереджені в шкірці
Так, можно ж з ’фейрі’ помити, в чому справа?
anonim_105
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:43
22
Ответ дляПоторописька
А я про арбузні чула
І ще з шишок
З шишок смачне. Лікувальне. Мені чоловік з відрядження з Ів.Франківської обл привозив.
anonim_102
Крайня невістка• 20 июня в 15:43
23
Ответ дляПомилуйте мадам
За коноплі ж посодють)д
Вже ні, то раніше було
anonim_105
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:44
24
Ответ дляПомилуйте мадам
За коноплі ж посодють)д
Хіба? І за дикороси?
anonim_156
автор мегамоСГ • 20 июня в 15:44
25
Ответ дляМалинка
Я сушу в этом году.
У меня их морская свинка ест.
Саму клубнику не хочет, только листики и эти чашелистики.
Покажите свинку ???
anonim_105
Дайте вподобайок• 20 июня в 15:45
26
Ответ дляКрайня невістка
Так, можно ж з ’фейрі’ помити, в чому справа?
Хіба що ’фейрі’ запити
face_with_tears_of_joy 1
anonim_145
Помилуйте мадам• 20 июня в 15:45
27
Ответ дляДайте вподобайок
Хіба? І за дикороси?
Я не курсе начальник
anonim_220
Зубожиння• 20 июня в 15:51
28
Ответ дляПоторописька
А я про арбузні чула
І ще з шишок
З арбузних корок цукати дуже смачні. Без приколу.
like 1
anonim_66
Тільки не про гроші• 20 июня в 16:02
29
ще з кавунів бекмес роблять - схожий на мед сироп
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff