Області пітьми• сегодня в 16:37

Море. Україна

Дівчата, порадьте куди поїхати відпочити на море в Україні. Чи є десь офіційно відкриті пляжі?
Котомафия• сегодня в 17:11
Тут одна писала, що міни, каби це фігня.

автор Області пітьми • сегодня в 17:11
Ясно, дівчата, напевно поїду на Захід України. Може там щось порадите?))
Моя улюблена страшко• сегодня в 17:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто зізвучність звуків у власній назві вам ні про що не говорить ?
Ізмаіл взагалі то в Одеській області
Ізмаіла в Одеській області теж нема.
Лівий Локіть• сегодня в 17:29
Ответ дляLove_Love_Love_
Сьогодні дивилась по К1, там сказали що в Одеській області лише один офіційно відкритий пляж де можна купатися.
А взагалі мова йшла про містечко десь біля Ізюму, щось типу Гусятин , дуже там гарно, людей немає, море голубе, лише місцеві на пляжі.
Возле Изюма Гусятин и море? 45 лет прожила в Изюме, ни Гусятина рядом, ни моря не было
ОдинРазНадетое• сегодня в 17:56
Ответ дляпАлАвинкА
а какое море в Харькове
ох и совет блин
Я ж кажу великий експерт із америк радить про Україну 🤪
Love_Love_Love_• сегодня в 17:57
Ответ дляЛівий Локіть
Ви б ще навчилися розуміти прочитане за 45 років
Love_Love_Love_• сегодня в 17:58
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ізмаіла в Одеській області теж нема.
А це що?
Сама не знаю• 2 часа назад
Ответ дляОбласті пітьми
Дівчата, давайте відповіді по суті.
в Одессу едьте, какие могут быть сомнения?? 24/7 ракеты шахеды КАБЫ

не ну ашо?

море это ж главное. как Париж-увидеть один раз и умереть (буквально)
Моя улюблена страшко• 27 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
А це що?
Це Ізмаїл. І це моє рідне місто, тому кожна буква принципова.