sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_114
Вилами по воде• 20 июня в 14:37

Характер дитини. Дуже сильне его і купу претензій

У сестри дитина така емоційна, все не так. Десь вдариться чи щось не вийде - кричить криком що це стілець поганий, що всім кругом погані, якщо не слухаються її, не роблять так як вона хоче
Дитині 6 років. Наступного року в школу іти, мама переживає, що це буде
ні з ким не спілкується, все повинно бути так йому хочеться. Якщо ругають - замикається в собі, ображається. З виду схоже на якогось маленького нарциса. У тата схожий характер, але на сина кричить, намагається перевиховувати, бо кожен хоче щоб було по його
woman_facepalming 3
64 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_114
автор Вилами по воде • 20 июня в 14:38
1
Сестра не знає що робить, просить поради, як з цим бути і чи можна це змінити
woman_facepalming 1

anonim_204
Невісточка ж• 20 июня в 14:39
2
В школе поймет, что всем на него пофиг. Огребет несколько раз от одноклассников и попустит
like 9
anonim_114
автор Вилами по воде • 20 июня в 14:40
3
Ответ дляНевісточка ж
В школе поймет, что всем на него пофиг. Огребет несколько раз от одноклассников и попустит
в мене так чоловік каже
але сестра говорить, що буде його захищати по максимуму

він навіть на площадку приходив, забирав іграшки у дітей, свої не давав і верещав постійно
face_with_tears_of_joy 8
anonim_59
Куратор дебошей• 20 июня в 14:40
4
Он в садик не ходит?
anonim_149
Сижуревувшоке• 20 июня в 14:41
5
Автор темы про детей и счастье в жизни, ваш выход!
face_with_tears_of_joy 7
anonim_114
автор Вилами по воде • 20 июня в 14:41
6
Ответ дляКуратор дебошей
Он в садик не ходит?
ні, не ходив
якраз з цього приводу
anonim_114
ЗавЛабСнаб• 20 июня в 14:41
7
Ответ дляВилами по воде
Сестра не знає що робить, просить поради, як з цим бути і чи можна це змінити
В кого просить поради? У вас?
А ви така взяли і наклепали тему, полили брудом всю родину
face_with_tears_of_joy 4
anonim_82
Репетиторша• 20 июня в 14:42
8
Ответ дляВилами по воде
Сестра не знає що робить, просить поради, як з цим бути і чи можна це змінити
Нічого не робити. Любити і вчити справлятися з негативними емоціями.
like 5 face_with_tears_of_joy 1
anonim_204
Невісточка ж• 20 июня в 14:42
9
Я бы таких бубочек изолировала от нормальных детей. И запирала бы в классе с такими же ебобо. А там пусть хоть поубивают друг друга, а потом и родители друг друга
like 11 woman_facepalming 2

anonim_114
автор Вилами по воде • 20 июня в 14:42
10
Ответ дляЗавЛабСнаб
В кого просить поради? У вас?
А ви така взяли і наклепали тему, полили брудом всю родину
яка вам різниця?
ситуація така може бути у кожного другого
хто стикався, може і напише як з цим бути
woman_facepalming 2
anonim_59
Куратор дебошей• 20 июня в 14:43
11
Ответ дляВилами по воде
ні, не ходив
якраз з цього приводу
Ну,раньше маме надо было думать ,когда сильно разбаловала
like 3 woman_facepalming 2
anonim_114
автор Вилами по воде • 20 июня в 14:44
12
Ответ дляКуратор дебошей
Ну,раньше маме надо было думать ,когда сильно разбаловала
думаєте це із-за того що розбалували?
чи не може бути якесь вроджене? імпульсивність, злість
наказували б його, то він би в собі це тримав
woman_facepalming 2 like 1
anonim_59
Куратор дебошей• 20 июня в 14:46
13
Ответ дляВилами по воде
думаєте це із-за того що розбалували?
чи не може бути якесь вроджене? імпульсивність, злість
наказували б його, то він би в собі це тримав
Но диагноза нет,я так понимаю,к детским психологу и психиатрам не водили
Разбаловали,безнаказанность порождает такое
like 2 woman_facepalming 1
anonim_204
Невісточка ж• 20 июня в 14:47
14
Ответ дляВилами по воде
думаєте це із-за того що розбалували?
чи не може бути якесь вроджене? імпульсивність, злість
наказували б його, то він би в собі це тримав
Это к психиатру надо
anonim_114
автор Вилами по воде • 20 июня в 14:50
15
Ответ дляНевісточка ж
Это к психиатру надо
він дуже розумний, веде себе добре при незнайомих людях, може бути сором´язливим, може концентруватися довго на заняттях
але і ось таке часто коли в колі родини, чи інших дітей
нічого йому не поставлять
просто кіпішний, хоче щоб все по його було
woman_facepalming 2
anonim_114
автор Вилами по воде • 20 июня в 14:49
16
Ответ дляКуратор дебошей
Но диагноза нет,я так понимаю,к детским психологу и психиатрам не водили
Разбаловали,безнаказанность порождает такое
так і все тепер, до кінця життя такий буде?)
чи ломати характер?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_15
Плекаю думи• 20 июня в 14:50
17
Ответ дляВилами по воде
думаєте це із-за того що розбалували?
чи не може бути якесь вроджене? імпульсивність, злість
наказували б його, то він би в собі це тримав
шукаєте зручний варіант. мол це вроджене, нічого не поробиш?
like 5 dislike 1
anonim_59
Куратор дебошей• 20 июня в 14:50
18
Ответ дляВилами по воде
так і все тепер, до кінця життя такий буде?)
чи ломати характер?
Кто знает?может победитель везде,а может клиент детской комнаты полиции
Спортом занимается?
anonim_114
автор Вилами по воде • 20 июня в 14:51
19
Ответ дляПлекаю думи
шукаєте зручний варіант. мол це вроджене, нічого не поробиш?
так я не задіяна в його вихованні
ми з сестрою виховувались в суворому режимі
вона вирішила іншим шляхом іти

anonim_114
автор Вилами по воде • 20 июня в 14:52
20
Ответ дляКуратор дебошей
Кто знает?может победитель везде,а может клиент детской комнаты полиции
Спортом занимается?
нічим не займається поки, інтелектуальні заняття тільки
оце ось десь хтось перший, у когось іграшка краще ще щось навзрид оре, кричить, ридає і все це біля мами
не схоже що це здорова адекватна конкуренція
woman_facepalming 2
noavatar
Анна -a423• 20 июня в 14:52
21
Ребёнок прощупал границы родителей, понял что так можно себя вести с ними, вот так и получилось. Я бы рекомендовала психолога не только для ребёнка, а и для родителей. Ни о какой психиатрии пока речи не идёт)
like 10
anonim_131
Забрызжу ядом• 20 июня в 14:52
22
Ответ дляВилами по воде
в мене так чоловік каже
але сестра говорить, що буде його захищати по максимуму

він навіть на площадку приходив, забирав іграшки у дітей, свої не давав і верещав постійно
Ну так вже помітно звідки слід
anonim_108
Копуша• 20 июня в 14:53
23
Ответ дляВилами по воде
Сестра не знає що робить, просить поради, як з цим бути і чи можна це змінити
Ремня пока не поздно. Отцу ребенка осознать, что он тоже не пуп земли и воспитанием заниматься через построение авторитета и границ, а не ор.
like 9 woman_facepalming 1
anonim_15
Плекаю думи• 20 июня в 14:53
24
Ответ дляВилами по воде
так я не задіяна в його вихованні
ми з сестрою виховувались в суворому режимі
вона вирішила іншим шляхом іти
але тим не менше, ви шукаєте варіант чогось вродженого
і виправдовуєте розбалуванність
замість того, щоб банально дитині пояснити, що не весь світ крутиться навколо нього. і якщо хоче спілкуватися з іншими дітьми - треба попуститися з істериками
like 3 dislike 1
anonim_59
Куратор дебошей• 20 июня в 14:55
25
Ответ дляВилами по воде
нічим не займається поки, інтелектуальні заняття тільки
оце ось десь хтось перший, у когось іграшка краще ще щось навзрид оре, кричить, ридає і все це біля мами
не схоже що це здорова адекватна конкуренція
Ну пусть отдают на спорт и там себя проявляет
anonim_114
автор Вилами по воде • 20 июня в 14:56
26
Ответ дляПлекаю думи
але тим не менше, ви шукаєте варіант чогось вродженого
і виправдовуєте розбалуванність
замість того, щоб банально дитині пояснити, що не весь світ крутиться навколо нього. і якщо хоче спілкуватися з іншими дітьми - треба попуститися з істериками
я пробувала трохи, та де там
маму можна і бити і кричить на маму, якщо не так щось, якщо помічаю то кажу зауваження, ще дується на мене
я не дозволяю з собою, але ж він із іншим так хоче вести себе
anonim_59
Куратор дебошей• 20 июня в 14:56
27
Ответ дляВилами по воде
я пробувала трохи, та де там
маму можна і бити і кричить на маму, якщо не так щось, якщо помічаю то кажу зауваження, ще дується на мене
я не дозволяю з собою, але ж він із іншим так хоче вести себе
Ну маме к психологу.И вообще где папа в этой истории,разрешает маму бить
anonim_64
Сама купляю квіти• 20 июня в 14:56
28
Ответ дляВилами по воде
в мене так чоловік каже
але сестра говорить, що буде його захищати по максимуму

він навіть на площадку приходив, забирав іграшки у дітей, свої не давав і верещав постійно
Так это на площадке объяснять и нужно.Если ты берешь чужие игрушки,то нужно давать свои(не отбирать,а меняться).По поводу верещать-пусть орет,хоть усерется.Нельзя позволять ребенку вить из себя веревки
like 2
anonim_114
автор Вилами по воде • 20 июня в 14:57
29
Ответ дляКуратор дебошей
Ну маме к психологу.И вообще где папа в этой истории,разрешает маму бить
маму не дозволяє, в тому то і справа
він починає на нього гиркать тоді і дитини потім кричить в серцях що не любить тата
anonim_59
Куратор дебошей• 20 июня в 14:58
30
Ответ дляВилами по воде
маму не дозволяє, в тому то і справа
він починає на нього гиркать тоді і дитини потім кричить в серцях що не любить тата
Ну ,мама разбаловала и пожинает плоды,главное пусть поймет что другие это терпеть не будут
like 1 woman_facepalming 1
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff