Вилами по воде• 20 июня в 14:37
Характер дитини. Дуже сильне его і купу претензій
У сестри дитина така емоційна, все не так. Десь вдариться чи щось не вийде - кричить криком що це стілець поганий, що всім кругом погані, якщо не слухаються її, не роблять так як вона хоче
Дитині 6 років. Наступного року в школу іти, мама переживає, що це буде
ні з ким не спілкується, все повинно бути так йому хочеться. Якщо ругають - замикається в собі, ображається. З виду схоже на якогось маленького нарциса. У тата схожий характер, але на сина кричить, намагається перевиховувати, бо кожен хоче щоб було по його
Вилами по воде
• 20 июня в 14:38
Сестра не знає що робить, просить поради, як з цим бути і чи можна це змінити
Невісточка ж• 20 июня в 14:39
В школе поймет, что всем на него пофиг. Огребет несколько раз от одноклассников и попустит
Вилами по воде
• 20 июня в 14:40
Ответ дляНевісточка ж
в мене так чоловік каже
але сестра говорить, що буде його захищати по максимуму
він навіть на площадку приходив, забирав іграшки у дітей, свої не давав і верещав постійно
Вилами по воде
• 20 июня в 14:41
Ответ дляКуратор дебошей
Он в садик не ходит?
ні, не ходив
якраз з цього приводу
ЗавЛабСнаб• 20 июня в 14:41
Ответ дляВилами по воде
В кого просить поради? У вас?
А ви така взяли і наклепали тему, полили брудом всю родину
Репетиторша• 20 июня в 14:42
Ответ дляВилами по воде
Нічого не робити. Любити і вчити справлятися з негативними емоціями.
Невісточка ж• 20 июня в 14:42
Я бы таких бубочек изолировала от нормальных детей. И запирала бы в классе с такими же ебобо. А там пусть хоть поубивают друг друга, а потом и родители друг друга
Вилами по воде
• 20 июня в 14:42
Ответ дляЗавЛабСнаб
В кого просить поради? У вас?
яка вам різниця?
ситуація така може бути у кожного другого
хто стикався, може і напише як з цим бути
Куратор дебошей• 20 июня в 14:43
Ответ дляВилами по воде
ні, не ходив
якраз з цього приводу
Ну,раньше маме надо было думать ,когда сильно разбаловала
Вилами по воде
• 20 июня в 14:44
Ответ дляКуратор дебошей
думаєте це із-за того що розбалували?
чи не може бути якесь вроджене? імпульсивність, злість
наказували б його, то він би в собі це тримав
Куратор дебошей• 20 июня в 14:46
Ответ дляВилами по воде
думаєте це із-за того що розбалували?
Но диагноза нет,я так понимаю,к детским психологу и психиатрам не водили
Разбаловали,безнаказанность порождает такое
Невісточка ж• 20 июня в 14:47
Ответ дляВилами по воде
думаєте це із-за того що розбалували?
Это к психиатру надо
Вилами по воде
• 20 июня в 14:50
Ответ дляНевісточка ж
Это к психиатру надо
він дуже розумний, веде себе добре при незнайомих людях, може бути сором´язливим, може концентруватися довго на заняттях
але і ось таке часто коли в колі родини, чи інших дітей
нічого йому не поставлять
просто кіпішний, хоче щоб все по його було
нічого йому не поставлять
Вилами по воде
• 20 июня в 14:49
Ответ дляКуратор дебошей
так і все тепер, до кінця життя такий буде?)
чи ломати характер?
Плекаю думи• 20 июня в 14:50
Ответ дляВилами по воде
думаєте це із-за того що розбалували?
шукаєте зручний варіант. мол це вроджене, нічого не поробиш?
Куратор дебошей• 20 июня в 14:50
Ответ дляВилами по воде
чи ломати характер?
Кто знает?может победитель везде,а может клиент детской комнаты полиции
Спортом занимается?
Вилами по воде
• 20 июня в 14:51
Ответ дляПлекаю думи
так я не задіяна в його вихованні
ми з сестрою виховувались в суворому режимі
вона вирішила іншим шляхом іти
Вилами по воде
• 20 июня в 14:52
Ответ дляКуратор дебошей
Спортом занимается?
нічим не займається поки, інтелектуальні заняття тільки
оце ось десь хтось перший, у когось іграшка краще ще щось навзрид оре, кричить, ридає і все це біля мами
не схоже що це здорова адекватна конкуренція
Анна -a423• 20 июня в 14:52
Ребёнок прощупал границы родителей, понял что так можно себя вести с ними, вот так и получилось. Я бы рекомендовала психолога не только для ребёнка, а и для родителей. Ни о какой психиатрии пока речи не идёт)
Забрызжу ядом• 20 июня в 14:52
Ответ дляВилами по воде
в мене так чоловік каже
Ну так вже помітно звідки слід
Копуша• 20 июня в 14:53
Ответ дляВилами по воде
Ремня пока не поздно. Отцу ребенка осознать, что он тоже не пуп земли и воспитанием заниматься через построение авторитета и границ, а не ор.
Плекаю думи• 20 июня в 14:53
Ответ дляВилами по воде
так я не задіяна в його вихованні
вона вирішила іншим шляхом іти
але тим не менше, ви шукаєте варіант чогось вродженого
і виправдовуєте розбалуванність
замість того, щоб банально дитині пояснити, що не весь світ крутиться навколо нього. і якщо хоче спілкуватися з іншими дітьми - треба попуститися з істериками
і виправдовуєте розбалуванність
Куратор дебошей• 20 июня в 14:55
Ответ дляВилами по воде
Ну пусть отдают на спорт и там себя проявляет
Вилами по воде
• 20 июня в 14:56
Ответ дляПлекаю думи
і виправдовуєте розбалуванність
я пробувала трохи, та де там
маму можна і бити і кричить на маму, якщо не так щось, якщо помічаю то кажу зауваження, ще дується на мене
я не дозволяю з собою, але ж він із іншим так хоче вести себе
Куратор дебошей• 20 июня в 14:56
Ответ дляВилами по воде
я пробувала трохи, та де там
Ну маме к психологу.И вообще где папа в этой истории,разрешает маму бить
Сама купляю квіти• 20 июня в 14:56
Ответ дляВилами по воде
в мене так чоловік каже
Так это на площадке объяснять и нужно.Если ты берешь чужие игрушки,то нужно давать свои(не отбирать,а меняться).По поводу верещать-пусть орет,хоть усерется.Нельзя позволять ребенку вить из себя веревки
Вилами по воде
• 20 июня в 14:57
Ответ дляКуратор дебошей
маму не дозволяє, в тому то і справа
він починає на нього гиркать тоді і дитини потім кричить в серцях що не любить тата
Куратор дебошей• 20 июня в 14:58
Ответ дляВилами по воде
маму не дозволяє, в тому то і справа
Ну ,мама разбаловала и пожинает плоды,главное пусть поймет что другие это терпеть не будут