Кукусики• вчера в 23:01
Порадьте мальовниче місце в Карпатах з басейном або біля озера
Шукаємо варіант, уже голова йде обертом. Робимо акцент на плаванні, щоб їздити на термальні курорти, аквапарки. Найбільше аквазон це трикутник Мукачеве, Берегове, Косино, Нижнє Солотвино. Хочемо плавати щодня. Тобто шукаємо варіант садиба в горах з басейном, будинок власний з басейном, або будинок без басейну, але поряд з великою спа зоною чи аквапарком. Може хтось кайфонув в таких місцях і може спрямувати нас в потрібному напрямку. Допоможіть, будь ласка, конкретними порадами.Бюджет, це 3 тис в день, а якщо буд.з власним басейном, то 4-5 тис.
Кукусики
• вчера в 23:10
Мукачево була проїздом, Берегове також. Але не заходили в аквазону.
Каляка маляка• вчера в 23:11
Ответ дляКукусики
То мали б бачити,що гір там вже немає
Кукусики
• вчера в 23:13
Ответ дляКаляка маляка
То мали б бачити,що гір там вже немає
Немає, а куди їхати в гори, щоб поплавати можна?
Фантазерша• вчера в 23:14
Ответ дляКукусики
Буковель
Каляка маляка• вчера в 23:15
Ответ дляКукусики
Ну гори в Закарпатті в Пилипці, Межигір´ї
Ізьки може подивіться
’Озеро Віта’ там басейн і гори
Ізьки може подивіться
’Озеро Віта’ там басейн і гори
КротоТо• вчера в 23:15
Ви шукаєте садибу з басейном, щоб прокидатися і їхати в інший басейн/аквапарк?
Кукусики
• вчера в 23:16
Ответ дляКротоТо
Так. Або без басейна, але поряд з великим комплексом.
Каляка маляка• вчера в 23:31
Ответ дляКукусики
То дивіться в Берегове чи в селах біля Косино
Але там природа така собі, гір немає
Борисфенка• вчера в 23:32
Ответ дляКукусики
Велятино, Шаян
АнтиТроль• вчера в 23:50
якщо ви кожен день будете їздити в аквазони , то не має сенсу знімати щось з басейном і переплачувати , чи селитися в селах, щоб потім їздити в термали , це значно здорожчує бюджет.
Відпочивали на базі в Поляні , сподобалась місцевість , але без машини в термали дорого виходе, в цьому році просто забронювали квартиру біля аквапарку -туди пішки можна, і будемо ще їздити в інші місця
АнтиТроль• вчера в 23:55
Ответ дляКукусики
Карпатія -Мукачево , Жайворонок -Берегово , Косино ще є там дорогувато ( це крупні аквазони)
Кукусики
• сегодня в 00:03
Ответ дляАнтиТроль
Саме там питаю про конкретні бази, садиби, котеджі.
Кукусики
• сегодня в 00:05
Ответ дляБорисфенка
Велятино, Шаян
Шаян цікавий для знайомства, але знайомі кажуть, що там нудьга страшенна, більш для пенсійного віку
Кукусики
• сегодня в 00:06
Ответ дляКаляка маляка
Ізьки може подивіться
’Озеро Віта’ там басейн і гори
Ізьки може подивіться
’Озеро Віта’ там басейн і гори
Озеро Віта давно цікавить, однак ціни непійомні. 134 тис на 7 днів.
Кукусики
• сегодня в 00:06
Ответ дляКаляка маляка
Ізьки може подивіться
’Озеро Віта’ там басейн і гори
Ізьки може подивіться
’Озеро Віта’ там басейн і гори
Що конкретно є в Ізки?
Борисфенка• сегодня в 00:06
Ответ дляКукусики
Були ми там, звичайне озерце з фореллю. Як для купання сумнівний варіант.
Борисфенка• сегодня в 00:10
Ответ дляКукусики
Так Карпати всі такі, глухі села, подекуди басейни, чани, коні, в Буковелі всі розваги за дурні ціни.
В Ізках побудували готельний комплекс, дурні ціни в ресторані і їжа так собі, є коні, підйомник, може й басейн. До Ізок танкова дорога, село занепадає.
Кукусики
• сегодня в 00:22
Ответ дляБорисфенка
Цікаво чому там така космічна ціна
Борисфенка• сегодня в 00:34
Ответ дляКукусики
Цікаво чому там така космічна ціна
Тому що це ’нью-курорти’ в стилі Буковеля, будуємо готелі і басейни, ставимо космічні ціни, взимку лижі, влітку а-ля море.
Вам дали хорошу пораду - зніміть житло неподалік Косино
Відповів всім• сегодня в 01:01
Таор Карпати. Це в Східниці. Дуже затишні будиночки, спа з басейном та гарний краєвид. Кайфонули там років 10 тому, думаю що зараз там ще краще.
ГороховаЯ• сегодня в 01:59
Ответ дляКукусики
Татарів, готель Піги, Хатинка у румуна. Басейни з підігрівом. Ми недавно були. В басейнах плавали при +17+18. Коли стало холодніше, поїхали в аквапарк Мавка (Буковель). Ще там є аквазона Водаклаб.