Журналістське розслідування. Як італійські суди відбирають українських дітей | Захищені від батьківщини:
З коментарями посла України в Італії. Кілька історій, як маленьких українців всупереч законам (в тому числі італійським законам) відбирають у українських опікунів, які вивезли з України дітей з дитячих будинків.
Розлучають рідних братів і сестер.
Всиновили хлопчика, батьки якого не позбавлені батьківських прав.
Хоча в є мораторій, що іноземцям не можна всиновлювати українських дітей до кінця воєнного стану.
Відіо варте уваги, тривалість 43 хвилини.
Розлучають рідних братів і сестер.
Хто дивувався, що у мам і пап відбирають дітей за межами України?
Навіть якщо у дітей є назначений державою перевірений опікун - дітей відбирають цілими дитбудинками. Всупереч міжнародному законодавству. Всупереч італійському законодавству.
Ти привезла групу дітей в Італію - дякуємо, йди гуляй. Далі дітьми будуть займатися італійські опікуни, а не українські. Захищати маленьких українців від України.
Під час воєнного стану заборонено іноземцям всиновлювати українських дітей. Навіть сиріт.
Італійці обурені. До 2022 року італійці активно всиновлювали українських дітей. Саме з України найбільше всиновлювали бажаючі з Італії - гарненькі білошкірі діти з бідної відсталої країни.
Ответ для-Ань-
Подивіться журналістське розслідування. З яких пір насильство стало кращим для українських дітей?!
43 хвилини свого життя?) половину промотала. можливо, якийсь один випадок, який не підтвержденйий .Ви наразі хочете дітей повернути сюди під бомби та шахеди, я вірно вас зрозуміла?
Ответ дляolly2004
Ні, щоб українські діти знаходились з українськими опікунами, яих вони люблять і знають, які вивезли їх з України.
Щоб рідних братів і сестер не позбавляли можливості спілкуватись.
Ответ дляolly2004
у яких нема батьків своїх. То питання взагалі, як буде краще для дітей. Я певна, що не в країні де зараз війна, прильоти, і інше насильство. Так що ваша ’журналістика’ - хто зна до чого.
Зараз такий час, що батьки віддають дітей в дитбудинки, щоб вижити.
В дитбудинках багато дітей, яких неможливо всиновити, тому що батьки живі і не позбавлені батьківських прав.
І зараз школи познищували, а створюють ліцеї і гімназії, щоб діти там перебували цілодобово (щоб не тратити багато часу на проїзд, і не тратити багато грошей на шкільні автобуси), а до батьків тільки на вихідні або на канікули.
Ответ для-Ань-
батьків або позбавлено батьківських прав, або ні юридично.
Хто віддав - то напевно дітям краще буде в Італії, подалі від війни. Де в них Є шанс на майбутнє. Про що ми говоримо?
Ответ для-Ань-
Міжнарожні відносини. Як домовляться.
За все доводиться або платити, або розплачуватись. Судячи з таких ситуацій - Україна розплачується українськими дітьми.
я задала конкретне питання - чи отримує українский опікун виплати від Італії, житло (або оплату на нього) ?
Ответ дляolly2004
Що порушення прав українських дітей відбувається навіть на міжнародному рівні.