Рання пташка• Изменено вчера в 20:37

на резервд повернення за свій рахунок?

чи можна на новій пошті ’швидке повернення’?
мова про вже сплачений товар
бибизяна• вчера в 20:37
Так, за свій рахунок

Угадайс• вчера в 20:49
За ваш рахунок Швидке повернення не можна, бо буде інший отримувач.
Холодная каша• вчера в 21:00
Замовляла сукню по післяплаті на Нову пошту.Примірка заборонена,тільки огляд. Оплатила посилку,щоб приміряти сукню на Новій пошті.Зробила повернення посилки в день отримання 27.06.26 р. ( через 20хв.)Кошти на мій рахунок, ще не надішли.
бибизяна• вчера в 21:22
Ответ дляХолодная каша
Ви все оформили як потрібно? Заява на повернення, оформлення в додатку (на сайті)?
Кишмишная Мая• вчера в 22:09
За свій рахунок. Я повертала і не раз, гроші приходили, все ок.