Малая Налегке• вчера в 22:26

Як відучити дитину спати у стременах Павліка?

Нам у три місяці назначили бути у стременах тільки ніч. І зараз вже ортопед сказав,що їх можна зняти. Днем вона спить у прогулянковій колясці без проблем,і без бортику на можна ніжки закинути. А на ніч не хоче ніяк спати без них. Як можна відучити її від цих стремян?
Мая твая не панимать• вчера в 22:31
Ого..вперше чую. Ми без проблем зняли, навіть не помітив що шо нема їх

Попихтю та й годі• вчера в 22:35
Як і без пустушки - звикне, почекайте
Все буде Україна• вчера в 22:41
Прочитала - як відучити дитину співати Павліка
Заела_пластинка• вчера в 22:58
Було те саме. Трохи потерпіть, забуде