Небоброїдка• вчера в 08:33

Дитина не п´є молока

Раніше пив коров´яче, нормально все було.
Тоді спробував козяче рік тому, всю хату обригав

Тепер навіть коли коров´яче п´є то ригає.
Це на все життя таке? Чи може ще пройти?
Соня-сонятко• вчера в 08:35
Какая острая необходимость в молоке?

автор Небоброїдка • вчера в 08:35
Ответ дляСоня-сонятко
Какая острая необходимость в молоке?
Полезно
Фенте Фря• вчера в 08:36
Ответ дляНебоброїдка
Полезно
Кому? Сами придумали
Запасная спина• вчера в 08:37
Ответ дляНебоброїдка
Полезно
Абсолютно ні, пийте самі
Ужгород• вчера в 08:39
Ответ дляНебоброїдка
Полезно
Кому? Вам?
Ну пийте.

Терпіти не можу молоко, не пью з дитинства
Безпринципова• вчера в 08:39
Вы или троль или не далекая , молоко детям не то что полезно а даже вредно лет до трех . Уже давно его из педиатров никто не рекомендует
Сусановна• вчера в 08:39
Ответ дляФенте Фря
Кому? Сами придумали
Молоко — це джерело білка, кальцію та вітаміну D. Воно зміцнює кістки й зуби, підтримує ріст м´язів та нормалізує роботу нервової системи. Крім того, завдяки триптофану, тепле молоко допомагає розслабитися та покращує сон.Основні переваги молока для організму:Здоров´я кісток: Одна склянка покриває близько 30% добової потреби в кальції. Завдяки вітаміну D, кальцій засвоюється максимально ефективно, знижуючи ризик розвитку остеопорозу.Підтримка м´язів: Високий вміст повноцінних білків (казеїну та сироваткового протеїну) сприяє відновленню м´язів після фізичних навантажень.Робота мозку: Вітамін В12 та жирні кислоти у складі підтримують когнітивні функції, а також можуть знижувати ризик розвитку вікових порушень пам´яті.Кращий сон: Триптофан, що міститься в молоці, є попередником мелатоніну (гормону сну) і серотоніну (гормону радості)
Сусановна• вчера в 08:40
Ответ дляБезпринципова
Тільки в моєму дитинстві у дітей не було стільки проблем з зубами.
Безпринципова• вчера в 08:41
Ответ дляСусановна
Как раз наоборот у меня и моих родителей полный треш с зубами. Мои дети с рождения не пили молоко все ок с зубами .

Фенте Фря• вчера в 08:41
Ответ дляСусановна
Зубы закладываются ещё в утробе.
Сусановна• вчера в 08:42
Ответ дляБезпринципова
ваша сім´я це показник?
Безпринципова• вчера в 08:43
Ответ дляСусановна
ваша сім´я це показник?
Нет, моя мама стоматолог))) так что раньше просто основная масса не лечили
Гірчинка• вчера в 08:46
Ответ дляБезпринципова
Моя бабушка и мама пили молоко с детства, у них нет проблем с зубами, я пью молоко с детства у меня есть проблемы. Может не в молоке дело?
Кто крайний?• вчера в 08:46
Ответ дляНебоброїдка
Полезно
Абсолютно не полезно
Безпринципова• вчера в 08:48
Ответ дляГірчинка
Не в молоке , но что молоко не обязательно это факт . Тем более если дети его не любят зачем оно нужно . Я его специально детям не вводила в рацион и прекрасно дети выросли без этого продукта
Гірчинка• вчера в 08:48
Ответ дляКто крайний?
Абсолютно не полезно
То есть белок и витамины абсолютно не полезны, потому что у части заморышей, непереносимость лактозы?
Гірчинка• вчера в 08:50
Ответ дляБезпринципова
Это ваши дети его не любят, а не все дети земного шара.
Секретница• вчера в 08:52
Молоко не полезно тем у кого непереносимость лактозы а она у многих потому что есть не полная непереносимость а частичная поэтому кому то польза кому то вред.
автор Небоброїдка • вчера в 09:03
Ответ дляБезпринципова
Ребенку 8 а не 3

АяВсёЗнаю• вчера в 09:06
Давайте кисломолочные продукты, какая проблема?
Безпринципова• вчера в 09:06
Ответ дляНебоброїдка
Ребенку 8 а не 3
Так если он его не хочет пить , зачем ему это делать ?
_Helenn_• вчера в 09:17
Не давайте молоко. Давайте кисло молочні продукти.Користі більше буде чим від свіжого молока. Зараз у багатьох лактозна недостатність є,тому якщо огранізм не сприймає молоко,то не треба намагатися його впихнути в себе.
Бяки-козяки• вчера в 09:22
Мне 50+.
Не могу пить молоко. Рвота,от одного вида молока. Мороженное ем. Сметану ем. Молоко - нет. Не вижу проблемы
Не худа ні разу• вчера в 09:36
А навіщо змушувати? Я десь у віці 4 років перестала вживати молоко. Взагалі. Просто до рвоти доходило. Батьки змирились. Мені 33, нещодавно лежала в лікарні, імунолог призначила аналізи, які показали повну непереносимість лактози) коли я їй сказала, що не вживаю молочне з 4 років, вона запитала, в чому причина. Я сказала, що перестав подобатись смак прямо до рвотних позивів. Пам’ятаю як вона сказала: « наш організм насправді геніальний, сам відмовився від того, що не приносить йому користь»)
Да_Я_Така_• вчера в 09:40
Ответ дляБяки-козяки
Мне 50+.
Тот же прикол) не выношу молоко с дества, непереносимось лактозы. Никогда от этого не страдала, в мире полно другой полезной и вкусной еды, зачем себя или ребенка насиловать?
ТебеОноНадось• вчера в 09:53
Ответ дляНебоброїдка
Ребенку 8 а не 3
Тим паче. Не заставляйте пити те молоко. Ще моральну травму на все життя тим молоком нанесете, що навіть каву з молоком не зможе пити в старшому віці.
Жертва интернета• вчера в 10:41
Ответ дляНебоброїдка
Ребенку 8 а не 3
У многих детей в таком возрасте перестань вырабатываться фермент который помогает усвоению именно молока. А у взрослых он вообще редко вырабатывается этот фермент.
Зато можно нормально есть творог, йогурт, кефир…
Кто крайний?• вчера в 15:54
Ответ дляГірчинка
Замориш це ти і твої лічинки
Гірчинка• вчера в 16:52
Ответ дляКто крайний?
Замориш це ти і твої лічинки
Мои нормальные, и молоко любят и аллергии ни на что нет. Ты за своими опарышами следи, чужие сами справятся.
Кто крайний?• вчера в 18:15
Ответ дляГірчинка
Та мої виросли і без молока. Ти за своїми лічинками слідкуй