Джем Шакіри• вчера в 08:39
Все же победила Испания
Ура!
Что теперь скажут футбольные эксперты, которые утверждали что фифа тянет Аргентину?
ДА буде так• вчера в 08:42
До фіналу тягнули і це було видно. І це добре, що переміг футбол та Європа, а гном їде до дому з нічим, разом зі своїми бабуїнами, які не вміють себе вести.
Прикуси Язика• вчера в 10:00
Дуже раді, команда аргентини грала набагато гірше, перемога заслужена