годовасик• 20 июля в 10:55
есциталопрам в кого приймали діти підлітки як перенесли, були побічні дії?
есциталопрам призначив психіатр дочці 14 років, депресивний стан, рхп. Як ваші підлітки перенесли прийом препарату, побічні дії були?! Чи допоміг , як видно було покращення?
годовасик
• 20 июля в 11:07
Ответ дляУси Пуси
Лучше ципралекс брать
Дитина не ковтає таблетки, тож препарат підбирали в рідкій формі крапель.
Приму в дар• 20 июля в 11:37
Моя підліток теж приймає.Перейшли з сертраліну.Перехід пройшов норм.прикривали атараксом.Зараз збільшили до 15мг.Переносить норм.