Мию вікна у мороз• вчера в 16:34

Дівчата-біженки, а вам буває від цього трохи прикро?

Що в країні, де ви зараз живете, англійська, для прикладу, — це взагалі не досягнення, а просто звичайна річ. А ти витратила купу часу, сил і нервів, щоб її вивчити, і досі продовжуєш вчити, бо свого часу в школі не отримала нормальної бази або взагалі її не вчила. Так, у багатьох сільських школах навіть на початку 00-х англійської не було.

Іноді ловлю себе на думці: місцеві люди навіть не замислюються, що для них це величезна перевага від народження.

А коли до мене підходить місцевий безхатько з ідеальною англійською і ще щось просить, то в мене взагалі зависає мозок. 😅

Чисто емоційний пост. Думки вголос. Цікаво, чи я одна іноді таке відчуваю?
Джага-джага• вчера в 16:34
З якого ви міста України?

Треба підробіток• вчера в 16:35
Хто ж Вам винен, що Ви в школі штани протирали замість того, щоб вчитися
Вмію заміряти найкраще• вчера в 16:37
А как же английский в школе и универе. Я именно там основную базу получила. Потом просто разговорные клубы были, чтобы разговориться
автор Мию вікна у мороз • вчера в 16:36
Ответ дляТреба підробіток
Вам теж прикро ..
Джага-джага• вчера в 16:37
Ответ дляМию вікна у мороз
Вам теж прикро ..
Автор, з якого ви міста України?
автор Мию вікна у мороз • вчера в 16:38
Ответ дляДжага-джага
З якого ви міста України?
Я виросла в селі у 90-х
У нас у школі взагалі не було англійської
Джага-джага• вчера в 16:39
Ответ дляМию вікна у мороз
Я виросла в селі у 90-х
Село має назву?
Дуняша• вчера в 16:39
Нет, мне не грустно, да и не все английский хорошо знают
Котогосподиня• вчера в 16:40
Нет, по этому поводу досады не чувствую. У меня как протокол в голове прописано: Каждому своё.
И этим всё сказано. Чего бы это не касалось.

Треба підробіток• вчера в 16:40
Ответ дляДжага-джага
Село має назву?
Це вперше чую таке, що не було англ
В школі. Мова це частина навчальної програми. Не було бажання вчитися - це зовсім інше
Любительница• вчера в 16:40
Хоч і не виросла в селі а ле особливо не вчила англ, якось не планувала її використовувати
Чучело-Мяучело• вчера в 16:41
Ответ дляМию вікна у мороз
Я виросла в селі у 90-х
Але була іноземна. Яка?
Чучело-Мяучело• вчера в 16:41
Ответ дляТреба підробіток
Це вперше чую таке, що не було англ
Бо автор бреше 😛
автор Мию вікна у мороз • вчера в 16:41
Ответ дляЧучело-Мяучело
Але була іноземна. Яка?
Німецька
Кукусик• вчера в 16:41
Жизнь вообще не очень справедливая штука, кто-то богатый и красивый, а кто-то бедный и больной. А кто-то 6 раз на эко идет, а кто-то рожает как котят. Нет смысла даже об этом думать. Надо брать себя в руки и делать фокус на свой прогресс.
МастерЮля• вчера в 16:41
Ответ дляТреба підробіток
Поліглот на звʼязку ?
Локшина на вухах• вчера в 16:42
Ответ дляТреба підробіток
Це вперше чую таке, що не було англ
У нас было максимум полгода
Штора с кисточкой• вчера в 16:44
Ответ дляТреба підробіток
Та що ви кажете? Я 1981 року народження, народилася в м.Кривий Ріг, ходила до ЗОШ в спальному районі, іноземна була 1 година на тиждень і на вибір тільки німецька чи французська.
Батьки працювали позмінно на фабриці і навіть не пояснювали, що іноземна це важливо, про репетиторів і мови не було.Але все ж таки я сама вчилася добре, отримала 2 вищих освіти, зараз в Німеччині і для мене це важко, вчити німецьку з нуля .В школі вивчала французську.Англійської майже не знаю, нажаль, але планую зайнятися .
Чучело-Мяучело• вчера в 16:42
Ответ дляМию вікна у мороз
Німецька
То чому вибрали англомовну країну, а не ту, мову якої ви знаєте?

Божий одуванчик• вчера в 16:43
Мне жалко что яне дома
МастерЮля• вчера в 16:43
Ответ дляТреба підробіток
Це вперше чую таке, що не було англ
А може бути німецька чи французька наприклад ?
Котогосподиня• вчера в 16:43
Ответ дляТреба підробіток
Це вперше чую таке, що не було англ
Я из Павлограда. Достаточно большой город. Школа №17. Выпуск 1990 года. У нас не было физики в старших классах, так как не было учителя. Его просто не смогли найти в штат и мы ходили на факультатив в другую школу по вечерам. А ведь физика, это часть школьной программы. Но нам не смогли её нормально преподать.

В селе про английский, вообще молчу.
Локшина на вухах• вчера в 16:43
Ответ дляМию вікна у мороз
Я виросла в селі у 90-х
Я вам больше скажу. Прямо сейчас где-то спит обоссаный бомж с паспортом американца и идеальным инглиш.
Котогосподиня• вчера в 16:44
Ответ дляКукусик
И где же здесь несправедливость?
Локшина на вухах• вчера в 16:45
Ответ дляКотогосподиня
И где же здесь несправедливость?
Английский с первого класса или полгода за 9 лет
Вообще нет разницы
автор Мию вікна у мороз • вчера в 16:46
Ок) бачу тут багато знавців мов зібралося
ЛеньГуглить_правда• вчера в 16:47
Ответ дляТреба підробіток
Ой не вумнічайте, в школах мало хто нормальну базу по англійському дає, тільки репетитори
Котогосподиня• вчера в 16:47
Ответ дляЛокшина на вухах
Вообще нет разницы
И это Вы считаете несправедливым?
Бавовнятко• вчера в 16:47
Завидовать бомжу из-за знания английского - это что-то очень извращенное, в екзиле наверное страшные вещи происходят с людьми...
ЛеньГуглить_правда• вчера в 16:47
Ответ дляМию вікна у мороз
Я виросла в селі у 90-х
Теж німецького вчителя дали 😡