Мию вікна у мороз• вчера в 16:34
Дівчата-біженки, а вам буває від цього трохи прикро?
Що в країні, де ви зараз живете, англійська, для прикладу, — це взагалі не досягнення, а просто звичайна річ. А ти витратила купу часу, сил і нервів, щоб її вивчити, і досі продовжуєш вчити, бо свого часу в школі не отримала нормальної бази або взагалі її не вчила. Так, у багатьох сільських школах навіть на початку 00-х англійської не було.
Іноді ловлю себе на думці: місцеві люди навіть не замислюються, що для них це величезна перевага від народження.
А коли до мене підходить місцевий безхатько з ідеальною англійською і ще щось просить, то в мене взагалі зависає мозок. 😅
Чисто емоційний пост. Думки вголос. Цікаво, чи я одна іноді таке відчуваю?
Локшина на вухах• вчера в 16:48
Ответ дляКотогосподиня
И это Вы считаете несправедливым?
Да
А вы считаете что шансы одинаковы?
Котогосподиня• вчера в 16:48
Ответ дляЛокшина на вухах
Да
А вы считаете что шансы одинаковы?
Естественно. Ведь каждому своё.
Локшина на вухах• вчера в 16:48
Ответ дляКотогосподиня
Естественно. Ведь каждому своё.
Кто решил?
Ото буде веселуха• вчера в 16:49
Господи, вы же школы все позаканчивали 20-25 лет назад, что вы все жалуетесь на ту школу?))
Могли уже 4 раза выучить во взрослом возрасте
Котогосподиня• вчера в 16:49
Ответ дляЛокшина на вухах
Кто решил?
Вы для себя решили, а я для себя.
Кукусик• вчера в 16:49
Ответ дляМию вікна у мороз
Ок) бачу тут багато знавців мов зібралося
Вы просто немного не в ту сторону думаете. Если завтра взять рандомного англичанина, дать ему чемодан и отправить например, в Испанию или Францию, он будет на нашем с вами месте примерно. Вот только большая разница, что в здравом уме никто никуда не поедет. И мы бы не поехали, если бы не соседи-пидор@сы. Вот именно там нам не повезло, а не с тем, что англ плохо знали.
Мию вікна у мороз
• вчера в 16:49
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Теж німецького вчителя дали 😡
Мало того, вона була директором школи
І сама знала німецьку гірше, ніж дехто з учнів
Борисфенка• вчера в 16:53
Ответ дляМию вікна у мороз
Мало того, вона була директором школи
Спомнила баба, як дівкой була.
Ніхто не знає наперед, куди закине життя.
Я вчила англійську, а зараз вчу німецьку.
тянитолкайка• вчера в 16:54
Ответ дляМию вікна у мороз
Я виросла в селі у 90-х
У нас у школі взагалі не було англійської
100%.німецька.
Мию вікна у мороз
• вчера в 16:55
Ответ дляКукусик
Міс-очевидність 🤭
Мию вікна у мороз
• вчера в 16:57
Ответ дляБорисфенка
Спомнила баба, як дівкой була.
Як успіхи?
Перекус беру завжди• вчера в 16:57
Ответ дляМию вікна у мороз
Я виросла в селі у 90-х
була німецька?
Борисфенка• вчера в 16:58
Ответ дляМию вікна у мороз
Як успіхи?
Не дуже, хоча зусилля чималі. На старості літ мови вчаться значно гірше.
Перекус беру завжди• вчера в 16:58
Ответ дляДжага-джага
Село має назву?
Наприклад село Воронки Вараський район - до цих пір німецька іноземна мова.
Перекус беру завжди• вчера в 16:59
Ответ дляТреба підробіток
Це вперше чую таке, що не було англ
В школі. Мова це частина навчальної програми. Не було бажання вчитися - це зовсім інше
Мови бувають різні. Є вивчають німецьку.
Джага-джага• вчера в 16:59
Ответ дляПерекус беру завжди
Я питаю в автора, з якого вона села.
До чого тут приклад Воронки?
Виправлялочка• вчера в 17:00
ооо, это я с таким шоком из Кракова вернулась. Даже собаки на англ. говорят, я в шоке. А у нас английский - действительно огромное достижение.
Мию вікна у мороз
• вчера в 17:01
Ответ дляБорисфенка
У мене англійська-це вже 5-та мова, яку я вивчаю. У майже 40
Мию вікна у мороз
• вчера в 17:03
Ответ дляВиправлялочка
Тут усі все прекрасно розуміють
Лише роблять вигляд кусаючи, бо самим «болить»
Борисфенка• вчера в 17:02
Ответ дляМию вікна у мороз
У мене німецька також п´ята мова і мені 58 років.
А ще я вивчаю вайб-кодинг зі штучним інтелектом, бо треба йти працювати, а ноги не ходять.
Як я задовбалися вчитися, але куди дінешся :(
Мию вікна у мороз
• вчера в 17:04
Ответ дляБорисфенка
Я російську і українську теж порахувала, а то скільки вже можна прибіднятися 😅
Пригощаю кашею• вчера в 17:05
Ответ дляТреба підробіток
Це вперше чую таке, що не було англ
Сколько вам лет? Вы знаете про времена без интернета? Если не было возможности учить в школе, то информацию получить было негде.
Борисфенка• вчера в 17:06
Ответ дляМию вікна у мороз
Я також порахувала. То в мене німецька вже шоста.
Кружите меня,кружите• вчера в 17:09
Да, автор, у меея есть такое
При чем я выучила местный язык и английский вообще вылетел из головы
А в этой стране английский у всех на очень высоком уровне, даже пенсионеры 80+ говорят как на родном
Борисфенка• вчера в 17:10
До речі, про бомжів.
Стою на вокзалі в Гамбурзі. Приходить бомж ’Бла-бла’ німецькою, тягне руку, ясно, що грошей просить. Кажу ’Нікст ферштейн’ - не розумію. Бомж такий ’Без проблем, англійську розумієш?’ (Англійською). Посміялася, дала йому євро.
Кружите меня,кружите• вчера в 17:11
Ответ дляБорисфенка
До речі, про бомжів.
у меня так ребенок-семилетка спрашивал когда я не поняла его на родном языке - а на английском говоришь?