Добротная• вчера в 19:35
Страхи під час першого триместру
Дівчата привіт. В мене третя вагітність, 5 неділь. Я дуже тривожусь як я виношу малюка, до всього прислухаюся, тиск низький дуже, голова болить часто( Скажіть що все це норм і пройде через певний час?( Сама себе дратую цим
Добротная
• вчера в 19:42
Ответ дляТрусиковед
Ну 5 тижнів це ще не вагітність
Вона є, питання лише чи все там так як треба)
Доктор Варвар• вчера в 19:49
Вам с тревожностью нужно что-то делать в первую очередь. Потом все остальное. Потому что Вы и сама замучаетесь и окружающих изведете.