осень харашо• сегодня в 13:04
Сніданок на схудненні 84
Добрий день, смачного!!!
осень харашо
• 58 минут назад
Ответ дляТумба-юмба
Ви не туди коментар залишили. Людина писала що вона на дієті сидить без білків. А якщо нема білку, то це жир плюс вуглеводи. Те що вона їсть білки, вона потім тільки після мого зауваження написала.
Все я туди написала.
Жена брата Админа• 57 минут назад
Ответ дляосень харашо
Брудні ноги не такі страшні, як ваш брудний рот, їх можна вимити, а його - ні.
Ну так иди и вымой
Тумба-юмба• 55 минут назад
Ответ дляосень харашо
Все я туди написала.
Ага, то така мені подяка за вашу підтримку, я зрозуміла. Привіт від огородниці, що почала худнути трошки раніше за вас.
осень харашо
• 54 минуты назад
Ответ дляЖена брата Админа
Ну так иди и вымой
Я ввечері вимию, а ти з брудним ротом так і будеш скніти своє нікчемне життя
Жена брата Админа• 53 минуты назад
Ответ дляосень харашо
Да иди уже, жуй бублики в своём селе😂
Тумба-юмба• 52 минуты назад
Ответ дляосень харашо
Могли б просто відправити на цю жену жалобу. Я відправила. Буде кілька жалоб заблокують.
Жена брата Админа• 52 минуты назад
Ответ дляТумба-юмба
А не легче ноги помыть?😂
осень харашо
• 52 минуты назад
Ответ дляТумба-юмба
Ну не можна судити і напихати людині зразу по одному прийому їжі за один день. Я писала не про вас, а про ту мадам, яка писала, що в мене білків немає, що де там 25 г. Щодня такі считаки считають
осень харашо
• 51 минуту назад
Ответ дляТумба-юмба
Я теж відправила, адміни якісь вибіркові
Тумба-юмба• 50 минут назад
Ответ дляосень харашо
А получається що прилетіло мені.
Жена брата Админа• 50 минут назад
Ответ дляосень харашо
Что только засранцы не делают только чтобы не мыться😂
осень харашо
• 49 минут назад
Ответ дляЖена брата Админа
А не легче ноги помыть?😂
Ні, не легше, тазик з собою не вожу. А ти в резиняках ходиш цілий рік
осень харашо
• 44 минуты назад
Ответ дляТумба-юмба
А получається що прилетіло мені.
Ну опосередковано так, але мала на увазі я не це. Просто ви з дівчиною дискутували, ви її лякати почали. Вона вам грабувати відповіла. А я її підтримала, бо 84 дні таке читаю щодня. Ніби лише в коментаторів є інтернет і вміння читати і обробляти інформацію. Повчають жіночої 40+ елементарним речам. Іноді в хамовитій, агресивній формі, я не вас маю на увазі зараз.
осень харашо
• 43 минуты назад
Ответ дляТумба-юмба
А получається що прилетіло мені.
Не хотіла образити, чи наїхати, ще раз вибачте!!!