месяцкие• сегодня в 16:48
Можливо у когось чоловіки працюють на СТО( чи розбираються) і зможуть підказати
Не дуже очікую на відповідь, якщо чесно , але а вдруг 🙂пощастить . Наскільки критичним є розтягнення ланцюга ГРМ -2,94 ( дивились по сканеру) . Октавія а5 , 2011 рік , бензин , механіка , мотор tsi 1,8 пробіг 105 тис . В офіціантів чіткого регламенту по пробігу нема ( приблизно 100 тис середнє ) . Питання: чи можу я ще їздити 3- 4 тис до наступної планової заміни мастила , чи потрібно вже терміново ? Сторонніх звуків нема «на холодну» , але при ввімкненні кондіка втрачається потужність ( через це і звернулась , аби сканером подивились стан ланцюга)
месяцкие
• сегодня в 17:08
Ответ дляМама Карло
Вам машина запрещает ездить?)))
Я не хочу ризикувати, але . Якщо ланцюг лопне і побʼє клапана - ціна ремонту буде вже в пару тис доларів ( тут як пощастить) . Але ж хочу дотягнути до наступної зміни мастила , адже при заміні ГРМ потрібно і мастило замінювати і фільтр , а я лише три місяців тому робила заміну .
побольшомусекретику• сегодня в 17:13
Никто не скажет. Может и завтра, а может и хватит. Это резина, она рассыхается и микротрещины.
Я бы больше 70 тыс уже б боялась
месяцкие
• сегодня в 17:14
Ответ дляпобольшомусекретику
Я бы больше 70 тыс уже б боялась
Це не ремінь , а цепок . Хоча від того ризики не значно менші . Дякую
Мама Карло• сегодня в 17:26
Ответ длямесяцкие
Вам на сто все уже сказали.
месяцкие
• сегодня в 17:27
Ответ дляМама Карло
Вам на сто все уже сказали.
Та толком нічого не сказали : типу не критично, але